fbpx

VİZYONUMUZ – MİSYONUMUZ

‘’Başarmak doğru yerde başlamakla mümkündür!’’

7 Temmuz 2014 tarihinde özel ders ofisi ile başlayan ‘’KUANTUM’’ başarı merdivenlerini deneyim, bilgi birikimi, çalışkanlık ve üretkenlik ile başarıyı en üst düzeyde tutmuş ; özenli, ilkeli bir eğitim kurumu haline getirerek akademik başarıyı hedeflemiştir.

Kuantumun ortak gücünü, başarısını ve sektördeki duruşunu bütün öğretmenlerimizin emeğine bağlı olduğunu biliyoruz. Bu yüzden enerjik, çalışkan, araştıran, sorgulayan, motivasyonu yüksek eğitici kadroya bünyemizde yer vermekteyiz.

Eğitim sorunlarına çözüm bulmak, onları doğru yönlendirmek temel hedefimizdir. Bu hedef doğrultusunda öğrencilerimizin memnuniyet düzeyinin ölçülmesine ve bu ölçümler sonucundaki değerlendirmeler ile öğrenci bağlılığının arttırılmasına önem veriyoruz.

MİSYON

Gençlerimizin geleceğini çağdaş, modern ve gelişime ayak uydurarak yetiştirmeyi amaçlayan ve yarınlara güvenle bakan bireyleri hayata kazandırmayı kendilerine görev edinmiştir.

VİZYON

2021 yılında Türkiye’nin birçok yerinde farklı şubelere sahip olarak, geleceğin mühendislerini yetiştirmek üzere eğitim sektörüne fen liseleri kazandıracağız. Mutlu öğrenci demek geleceğe umutla bakan nesiller demektir ilkesini temel alarak, daimi başarıyı hedeflemektedir.

Bizimle İletişime Geçin

İletişim Bilgilerimiz

Kuantum Eğitim

Sinan Mah. Cebesoy Caddesi
Fahrettin Kayan İş Merkezi No:6 Doğugarajı/Muratpaşa/ ANTALYA

 


0(242) 241 241 7
0(242) 241 241 8
0(553) 300 64 65

info@kuantumegitim.net

 

Açılış Kapanış Saatlerimiz
9:00 – 18:00

Sosyal Medya’da Biz

BİLGİ İÇİN
FORMU DOLDURUN
close slider
[contact-form-7 id="7146" title="BILGI_FORMU"]