2018 KAZANANLAR LİSTESİ

TIP FAKÜLTESİ  
1 İREM HAZAL AY ÇAPA TIP FAKÜLTESİ (İNG)
2 NEHİR ERŞAN 9 EYLÜL ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
3 DERYA KORKMAZ AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
4 AYŞE ÇEÇEN ANKARA YILDIRIM BEYAZIT ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
5 BUSE UĞUR SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
6 HİLAL TUNA SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
7 HAKAN KUTSAL ŞAHBAZ SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
8 VELİ COŞANAY SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
9 ALPEREN YILMAZ KÜTAHYA DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
10 YASEMEN DÜNDAR DÜZCE ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
11 HALİL HODA GİRESUN ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
12 FİKRİYE BİÇER YOZGAT BOZOK ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
     
  DİŞ HEKİMLİĞİ  
1 AHMET SABİT ACAR EGE ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ
2 OSMAN BERK YILDIRIM ABANT İZZET BAYSAL ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ
3 AYSU GÜNCE MERCAN SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ
4 ÜMİT ARSLAN AFYON KOCATEPE ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ
5 NERİMAN GÜNAY DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ
     
  ECZACILIK  
1 GAMZE ÖZSEÇEN İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ ECZACILIK (İNG)
2 ZEHRA MANAVOĞLU HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ  ECZACILIK
3 ŞEVVAL AÇIKYÜREK ACIBADEM ÜNİVERSİTESİ ECZACILIK
4 ASYA GÜLSİMA İNAN ANKARA ÜNİVERSİTESİ ECZACILIK
     
  MİMARLIK  
1 İLAY SÖYÜNCÜ İTÜ MİMARLIK
2 HELİN YEGEBAŞ AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK
3 ÇAĞLA DUMAN ESKİŞEHİR TEKNİK ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK
4 MELİS AKIN SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK
5 CEREN KEMAHLI YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ  ENDÜSTRİYEL TASARIM % 50 BURSLU
     
  MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ  
1 MÜNEVVER BERFİN TAŞAN YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ MOLEKÜLE BİYOLOJİ VE GENETİK MÜH.
2 RABİA GÜLİZAR TUNCER YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ  MATEMATİK MÜH.
3 FATİH YUNUS TAŞAN AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜH.
4 METİNCAN AKTAŞ GAZİ ÜNİVERSİTESİ İMALAT MÜH.
5 ASLIHAN ÜNAL KOCAELİ BİYOMEDİKAL MÜH.
6 NUR GİZEM VAROL MEHMET AKİF ERSOY MAKİNE MÜH
7 UTKU GÖKBARAZ ANTALYA BİLİM ÜNİVERSİTESİ % 75 BURSLU ENDÜSTRİ MÜH.
8 AHMET CAN AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK- ELEKTRONİK MÜH
9 CENGİZ ARI EGE ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT MÜH
10 HASAN KADİR BAĞIŞ AFYON KOCATEPE ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT MÜH
11 SALİH DEĞERLİ SİVAS CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR MÜH.
12 MERT ESMERER ESKİŞEHİR TEKNİK ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜH.
13 ESRA İSAOĞULLARI ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ  ENDÜSTRİ MÜH.
14 ZEYNEP RANA KORKMAZ ANKARA YILDIRIM BEYAZIT ÜNV. ENERJİ SİSTEMLERİ MÜH.
15 EMİNE KARTAL ABDULLAH GÜL ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜH.
16 OĞULCAN BOZKURT EGE ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR MÜH
17 SİMGE İLGİ ULUTEKİN ESKİŞEHİR TEKNİK ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜH.
18 EMİN ŞALLI 9 EYLÜL ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
19 FATMA ZEHRA ASLAN YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ MATEMATİK MÜHENDİSLİĞİ
20 TUĞÇE UYSAL GAZİ ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜH
21 EGE ÇAPAR ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR MÜH.
22 OĞUZHAN ODABAŞI ANKARA  ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR MÜH.
23 MÜCAHİT ENES KART ANTALYA BİLİM ÜNİVERSİTESİ % 75 BURSLU MAKİNE MÜH.
24 OZAN YILDIRIM SABANCI ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK PROGRAMLARI
25 YAĞMUR NERGİS NECMETTİN ERBAKAN ÜNİVERSİTESİ MEKATRONİK MÜH.
26 EDA YAKUT MOLEKÜLER BİYOLOJİ VE GENETİK
27 ERKAN KILIÇ SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR MÜH.
28 YAĞMUR AKBABA İZMİR EKONOMİ ÜNİVERSİTESİ TAM BURSLU YAZILIM MÜH.
     
  DİL GRUBU  
1 ELİF NUR KILIÇ SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ İNGİLİZ DİLİ VE EDEBİYATI
2 RUMEYSA DÖNMEZ PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ İNGİLİZ DİLİ VE EDEBİYATI
3 EKİN DAYMAZ MEHMET AKİF ERSOY ÜNİVERSİTESİ İNGİLİZ DİLİ VE EDEBİYATI
4 BERFİN ALKAN MEHMET AKİF ERSOY ÜNİVERSİTESİ İNGİLİZ DİLİ VE EDEBİYATI
5 EBRU TOP SELÇUK ÜNİVERSİTESİ İNGİLİZ DİLİ VE EDEBİYATI
6 MERT DENİZ DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ İNGİLİZ DİLİ VE EDEBİYATI
7 AYHAN AŞÇI PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ İNGİLİZ DİLİ VE EDEBİYATI
8 NAZEN ŞAHİN SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ İNGİLİZ DİLİ VE EDEBİYATI
9 FEYZA HİLAL HILDIZ MUĞLA SITKI KOÇMAN ÜNİVERSİTESİ İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
     
     
  ÖĞRETMENLİK( EĞİTİM FAKÜLTESİ)
1 DİLJİN ÇİFTÇİ  18 MART ÜNİVERSİTESİ İLKÖĞRETİM MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ
2 SENA AYMELEK YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ FEN BİLGİSİ ÖĞRETMENLİĞİ
3 BETÜL NUR ÜLKÜ GAZİ ÜNİVERSİTESİ MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ
4 M. FURKAN TÜRKOĞLU AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ İLKÖĞRETİM MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ
5 GÖKÇE VELİiOĞLU HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
6 GAMZE GÖKER MEHMET AKİF ERSOY ÜNİVERSİTESİ FEN BİLGİSİ ÖĞRETMENLİĞİ
7 FATMA ŞEYMA KÖKEN AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ SINIF ÖĞRETMENLİĞİ
8 CANSU ATALA  SITKI KOÇMAN ÜNV. PSİKLOJİK DANIŞMANLIK VE  REHBERLİK
     
  HAVACILIK VE UZAY BİLİMLERİ
1 ALİ RIZA ÖZEN ESKİŞEHİR ANADOLU ÜNİVERSİTESİ PİLOTAJ
     
                                                          FEN EDEBİYAT FAKÜLTESİ  
1 FERAY AYDIN HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ MATEMATİK
2 MEHMET ERCAN AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ FİZİK
3 OZAN ZERAY BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ FİZİK
4 MEHMET BIÇAKÇI AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ COĞRAFYA (İÖ)
5 EDA NUR ACAR HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ TARİH
6 ADEM ÖZYER AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ PSİKOLOJİ
7 TAYFUN NARÇİN AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ SOSYOLOJİ
8 DEMET ÖZÇELİK SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ SOSYOLOJİ
9 BEYZA KARAKUŞ SAKARYA ÜNİVERSİTESİ TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI
10 HALİL HATİPOĞLU CELAL BAYAR ÜNİVERSİTESİ FİZİK
11 ÖZLEM TURAN AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ FELSEFE
12 GÖKHAN MUCIR İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ COĞRAFYA (AÇIKÖĞRETİM)
13 NURSELİN HEKİMOĞLU PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ KİMYA
14 SAVAŞ KORAY EGE ÜNİVERSİTESİ MATEMATİK
15 TUĞRULHAN CADIL EGE ÜNİVERSİTESİ MATEMATİK
     
  İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ
1 MÜGE ÖZCAN ANTALYA BİLİM ÜNİVERSİTESİ SİYASET BİLİMİ TAM BURSLU
2 MESUT MUHAMMET AKÇİN BEYKENT ÜNİVERSİTESİ YÖNETİM BİLİŞİM SİSTEMLERİ TAM BURSLU
3 MERVE KARAKUŞ MERSİN ÜNİVERSİTESİ SİYASET BİLİMİ VE KAMU YÖNETİMİ
4 HÜSEYİN PALA ANKARA HACI BAYRAM VELİ ÜNİVERSİTESİ SAĞLIK YÖNETİMİ
5 BÜŞRA BAĞCI MEHMET AKİF ERSOY ÜNİVERSİTESİ SOSYAL HİZMETLER
6 İZZET KURU ERCİYES ÜNİVERSİTESİ İŞLETME
7 OZAN CAN PEK DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ MUHASEBE
     
  İLETİŞİM FAKÜLTESİ  
1 İNCİ YILDIRIM YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ İLETİŞİM VE TASARIM
     
  İLAHİYAT FAKÜLTESİ  
1 ÇETİN DOĞAN ÇANAKKALE ON SEKİZ MART ÜNİVERSİTESİ İLAHİYAT
     
  SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ
1 ESRA TEMİRTAŞ ANKARA YILDIRIM BEYAZIT ÜNV. FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON
2 AYŞEGÜL ÖZEN ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ EBELİK
3 NAŞİDE NALLI MUĞLA SITKI KOÇMAN  ÜNİVERSİTESİ HEMŞİRELİK
4 MEHMET GÖKSAKAL ELAZIĞ ÜNİVERSİTESİ FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON
5 ELVAN ÜNAL AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ ÇOCUK GELİŞİMİ
6 AYÇA TUTUCU  BİLGİ ÜNİVERSİTESİ ÇOCUK GELİŞİMİ
     
  ZİRAAT FAKÜLTESİ  
1 NECLA GÖZAL ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ TARIM EKONOMİSİ
     
  SAGLIK MESLEK YÜKSEKOKULU ( 2 YILLIK)
1 ÖMER ÜNLÜ AKSARAY ÜNİVERSİTESİ İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ
2 İREM KESKİN AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ RADYOLOJİ
3 TUĞÇE AKAR 9 EYLÜL ÜNİVERSİTESİ RADYOTERAPİ
4 SEHER ŞENER AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ TIBBİ GÖRÜNTÜLEME TEKNİSYENİ
5 BEYZA GALIN AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ FİZYOTERAPİ
6 KÜBRA KILINÇ EGE ÜNİVERSİTESİ ANESTEZİ
7 İREM CEVRİN HACETTPE ÜNİVERSİTESİ TIBBİ DOKUMANTASYON VE SEKRETERLİK
8 ESRA ÖZKAN AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ DİYALİZ
9 EMRE ERDEM AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ BİYOMEDİKAL CİHAZ TEKNOLOJİSİ
10 FATMANUR GÜÇ BEYKENT ÜNİVERSİTESİ ANASTEZİ %50 BURSLU
     
  ÖNLİSANS  
1 MEHMET CAN ÖZTÜRK KASTAMONU ÜNİVERSİTESİ SİVİL SAVUNMA VE İTFAİYECİLİK
2 MEHMETHAN BAYRAK AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ ULUSLARARAI TİCARET VE VERGİCİLİK
3 VEDAT KAYA AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT TEKNİKERİ
4 OZAN VELİ YAY KIBRIS GİRNE ÜNİVERSİTESİ ADALET TAM BURSLU
5 FATİH YALVAÇLI SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ OTOMOTİV
6 DERYA ERBİL ANTALYA BİLİM ÜNİVERSİTESİ ADALET TAM BURSLU
7 GÜLŞEN BARUT AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ MUHASEBE VE VERGİ UYGULAMALARI
8 ELİF ECE ŞEN ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ MİMARİ DEKORATİF SANATLAR
9 ZEYNEP ASLAN AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ BANKACILIK VE SİGORTACILIK (İÖ)
10 SENA ŞİMŞEK SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ ADALET
11 SADE EMİNE BAYIR AKEV ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT TEKNOLOJİSİ %75 BURSLU
12 MUAMER GÜVENÇ MEHMET AKİF ERSOY ÜNİVERSİTESİ MEKATRONİK
13 AYŞE DURMAZ ANADOLU ÜNİVERSİTESİ HAVACILIK YÖNETİMİ (AÇIKÖĞRETİM)
     
  ZİRAAT FAKÜLTESİ  
1 MERT ŞAKIN AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ TURİZM İŞLETMECİLİĞİ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir