fbpx

2020 KAZANAN ÖĞRENCİLERİMİZ

2020 KAZANANLAR LİSTESİ
TIP
ENES KURT ÇAPA TIP FAKÜLTESİ
ZEYNEP SAĞLAM BALIKESİR TIP FAKÜLTESİ
SÜLEYMAN KAYA SÜLEYMAN DEMİREL TIP FAKÜLTESİ
CEMİLE ÖZGE ÖZALP SÜLEYMAN DEMİREL TIP FAKÜLTESİ
MEHMET ALİ ALKAN AFYON KOCATEPE TIP FAKÜLTESİ
ELİF TOK ALAADDİN KEYKUBAT TIP FAKÜLTESİ
SİNEM ÇARKÇI MANİSA CELAL BAYAR TIP FAKÜLTESİ
ŞAMİL OKUR AZERBAYCAN TIP FAKÜLTESİ
METE KORKUT AKDENİZ TIP FAKÜLTESİ
NUR PINAR BACAKSIZ MANİSA CELAL BAYAR TIP FAKÜLTESİ
EMİR ÇELİK ATILIM TIP FAKÜLTESİ
FUNDA YAREN YILDIRIM SÜLEYMAN DEMİREL TIP FAKÜLTESİ
ALİ FIRAT YAMAN PAMUKKALE TIP FAKÜLTESİ
SERKAN DAĞLI AFYON KOCATEPE TIP FAKÜLTESİ
MERT ALİ BAKAR ESKİŞEHİR OSMANGAZİ TIP FAKÜLTESİ
ZEHRA BETÜL ACAR AKDENİZ TIP FAKÜLTESİ
MUSTAFA DÜZGÜN ESKİŞEHİR OSMANGAZİ TIP FAKÜLTESİ
AYSU AYDIN ERZİNCAN BİNALİ YILDIRIM TIP FAKÜLTESİ
DİŞ
DENİZ ATA TÜRKER ESKİŞEHİR OSMANGAZİ DİŞ HEKİMLİĞİ
SELİN İREM GÜNAL İSTANBUL SAĞLIK VE TEKNİK %50 DİŞ HEKİMLİĞİ
UTKU SARPKAN ÖZDEMİR BAŞKENT &25 DİŞ HEKİMLİĞİ
CEYLAN ERDEM SÜLEYMAN DEMİREL DİŞ HEKİMLİĞİ
CANAN DİLARA AKDEMİRCİ KARAMANOĞLU MEHMETBEY DİŞ HEKİMLİĞİ
ECZACILIK
ZEYNEP KAYA EGE ECZACILIK
SAĞLIK BİLİMLERİ
EDA DAĞLI GAZİ FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON
KADRİYE MÜGE ELÇİN DOĞU AKDENİZ BESLENME VE DİYETETİK %50
MERVENUR AYGÜNDÜZ ANKARA BESLENME VE DİYETETİK
ELİF BETÜL ÜSTÜN İSTANBUL MEDİPOL DİL VE KONUŞMA TERAPİSTLİĞİ
İREM SARIÇ AKDENİZ BESLENME VE DİYETETİK
CEREN ÖZDABAĞ DOKUZ EYLÜL VETERİNERLİK
NURHAK SİNCAR MARDİN ARTUKLU BESLENME VE DİYETETİK
SILA GÖKGÖL BAHÇEHİR MOLEKÜLER BİYOLOJİ VE GENETİK
MELAHAT ÖZCAN ZONGULDAK BÜLENT ECEVİT FİYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON
DİLARA YILDIZ ADNAN MENDERES HEMŞİRELİK
BİLGENUR YILMAZ HACETTEPE BESLENME VE DİYETETİK
ZEYNEP KOÇ ERCİYES VETERİNERLİK
DİJAN KAZAR ULUDAĞ MOLEKÜLER BİYOLOJİ VE GENETİK
NUPELDA FİDAN AKDENİZ HEMŞİRELİK
FATMANUR AYTA LEFKE AVRUPA BESLENME DİYETETİK
YAREN AKMAN AFYON SAĞLIK BİLİMLERİ FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON
GAMZE ATEŞ LEFKE BESLENME VE DİYETETİK
İLAYDA ERMİŞ AKDENİZ HEMŞİRELİK
GÜLŞAH BAYGELDİ KOCAELİ HEMŞİRELİK
KEZİBAN BÜLÜÇ İZMİR KATİP ÇELEBİ HEMŞİRELİK
HAZAL AKDOĞAN ARTVİN ÇORUH HEMŞİRELİK
AYDIN BAYSAL ATATÜRK HEMŞİRELİK
BÜŞRA BAYDAR UFUK HEMŞİRELİK
ŞEYDA TURAN GİRESUN EBELİK
EMRE MENET NECMETTİN ERBAKAN VETERİNERLİK
OKTAY OKUMUŞ İZMİR YÜKSEK TEKNOLOJİ MOLEKÜLER BİYOLOJİ VE GENETİK
KÜBRA SOYDAL SELÇUK BESLENME VE DİYETETİK
TUNCER AKGÜR TOKAT MOLEKÜLER BİYOLOJİ VE GENETİK
EZGİ TİFTİK SÜLEYMAN DEMİREL FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON
TUANA YÜKSEL HACETTEPE BESLENME VE DİYETETİK
BUSE ÇALAR CUMHURİYET FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON
AÇELYA KOCABEY ANTALYA BİLİM FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON
MÜHENDİSLİKLER
FATİH YUSUF MISTIK GAZİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ ( İNG)
BAHA VURALER AKDENİZ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
RÜZGAR TUTKU BAŞBAY GAZİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
TOPRAK DOĞA BAŞBAY AKDENİZ ELEKTRİK VE ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
RUŞEN ALİ YILMAZ TÜRK ALMAN BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
FERHAT EROĞLU DOKUZ EYLÜL ELEKTRONİK HABERLEŞME MÜHENDİSLİĞİ
EREN DAŞ OSMANGAZİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
BURAK UÇAR İSTANBUL TEKNİK GEMİ MÜHENDİSLİĞİ
SELİN BAKICI KOCAELİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
EDA AKKAYA EGE BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
ÇAĞLA BAYSAL ODTÜ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
ŞİRA DERİN KUK YILDIZ TEKNİK GIDA MÜHENDİSLİĞİ
BURAK CAN KÖRPINAR MEHMET AKİF ERSOY BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
DOĞUKAN GÖRÜR KOCAELİ ELEKTRONİK HABERLEŞME MÜHENDİSLİĞİ
SUZAN SUDE KARADAŞ HACETTEPE GIDA MÜHENDİSLİĞİ
TOLGA MERT GÜLEBAY SAKARYA ELEKTRİK VE ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
MEHMETHAN YILMAZ SÜLEYMAN DEMİREL ELEKTRİK VE ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
HÜSEYİN GÖKÇE EGE ZİRAAT MÜHENDİSLİĞİ- BİTKİ KORUMA
ABDULLAH FETEN ULUDAĞ ZİRAAT MÜHENDİSLİĞİ- BİTKİ KORUMA
MÜMİN EMİN SOYDAL İSTANBUL – CERRAHPAŞA BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
SELİN ALP GELİŞİM UÇAK MÜHENDİSLİĞİ
EGE ASRIN TÜGEN BEYKET ELEKTRİK VE ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
DENİZ DÖNMEZ İZMİR YÜKSEK TEKNOLOJİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
TOLGA AVCI BOĞAZİÇİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
UĞUR ALİBAL TÜRK HAVA KURUMU UÇAK MÜHENDİSLİĞİ
ŞULE AY YILDIZ TEKNİK ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
ABDULLAH EMEK MARMARA METALURJİ VE MALZEME MÜHENDİSLİĞİ (İNG)
BUSE KILIÇARSLAN YILDIRIM BEYAZIT ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ (İNG)
HAKAN YAVUZ DOĞU AKDENİZ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ – BURSLU ( İNG)
FARUK KARAÇ KOCAELİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
ÜMMÜ KÖK GAZİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
ULAŞ ÇETİN GİRNE AMERİKAN BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ – BURSLU ( İNG)
KAMİL GÖRÜCÜ SÜLEYMAN DEMİREL BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
ŞUHEDA DİLEK TAŞĞINAR  FIRAT YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ
SENA LİVANUR YILDIZ SÜLEYMAN DEMİREL BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
ÖMER BİLGİN BİLGİLİ MUĞLA SITKI KOÇMAN ELEKTRİK VE ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
SALİH ARDA ALKAYA PAMUKKALE BİYOMEDİKAL MÜHENDİSLİĞİ
MUHAMMED İSMAİL GÜNÇAY KARADENİZ TEKNİK DENİZ ULAŞTIRMA İŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
AYŞEGÜL ALTUNDAL DÜZCE ZİRAAT MÜHENDİSLİĞİ- TARLA BİTKİLERİ
BATUHAN BODUR SÜLEYMAN DEMİREL ZİRAAT MÜHENDİSLİĞİ- TARLA BİTKİLERİ
SİNEM DENİZ ÜLKER AKDENİZ ZİRAAT MÜHENDİSLİĞİ- BAHÇE BİTKİLERİ
BURAK DURAN SÜLEYMAN DEMİREL MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
NAZLI BUTGÜL SÜLEYMAN DEMİREL ZİRAAT MÜHENDİSLİĞİ- BAHÇE BİTKİLERİ
RABİA KESER NEVŞEHİR HACI BEKTAŞİ VELİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
FİGEN DEMİR KADİR HAS BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
OZAN ÖZCAN ISPARTA UYGULAMALI BİLİMLER ELEKTRİK VE ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
KADİRCAN KÖSE ANKARA BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
MELEK ERTURUL İZMİR KATİP ÇELEBİ METALURJİ VE MALZEME MÜHENDİSLİĞİ
FATMA BOZOK SÜLEYMAN DEMİREL ZİRAAT MÜHENDİSLİĞİ- BAHÇE BİTKİLERİ
BUSE KARADAL BURSA TEKNİK POLİMER MÜHENDİSLİĞİ
SELCEN BAŞAK KAPLAN AKDENİZ ZİRAAT MÜHENDİSLİĞİ- BAHÇE BİTKİLERİ
HALİT YAĞIZ AYDIN SÜLEYMAN DEMİREL ZİRAAT MÜHENDİSLİĞİ-TARIMSAL BİYOTEKNOLOJİ
MİMARLIK
ÇAĞLA DENİZ ANTALYA BİLİM MİMARLIK
BURAK KAĞAN AKSU ANTALYA BİLİM MİMARLIK
ECE DİLARA YILDIRIM BEYKENT İÇ MİMARLIK
ERTUĞRUL YÜCE PAMUKKALE PEYZAJ MİMARLİĞİ
ÖĞRETMENLİKLER
MUHAMMET KEMAL ÜLKER MANİSA CELAL BAYAR İLKÖĞRETİM MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ
SUDE ATEŞ MEHMET AKİF ERSOY İLKÖĞRETİM MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ
EBRU ÇOBAN SÜLEYMAN DEMİREL FEN BİLGİSİ ÖĞRETMENLİĞİ
TUĞÇE ÇETİNDAĞ ALAADDİN KEYKUBAT FEN BİLGİSİ ÖĞRETMENLİĞİ
AYŞE DURMAZ MEHMET AKİF ERSOY TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ
SÜLEYMAN YILMAZ EGE BİLGİSAYAR VE ÖĞRENİM TEKNOLOJİLERİÖĞRETMENLİĞİ
PDR- PSİKOLOJİ
RABİA GÜCÜK RECEP TAYYİP ERDOĞAN PDR
EDA ÖZSARI ESKİŞEHİR PDR
ALİ ALPEREN YILMZ BAHÇEŞEHİR PDR- %50 (İNG)
SALİHA TEKER MALTEPE PSİKOLOJİ
İREM GÖRDÜ ANTALYA BİLİM PSİKOLOJİ %25
HUKUK
MELİSA FİDAN YAKIN DOĞU HUKUK -BURSLU
BEYZA YILMAZ İSTANBUL HUKUK
ÖN LİSANS
BUSE NUR ARTUÇ TÜRK HAVA KURUMU HAVACILIK VE KABİN HİZMETLERİ
ZÜBEYDE ÖZTÜRK ADNAN MENDERES TIBBI GÖRÜNTÜLEME TEKNİKLERİ
MUSTAFA ALPER UYSAL AKDENİZ ADALET
İLAYDA KURT ADNAN MENDERES AŞÇILIK
BERKAY ATAŞ MUĞLA SITKI KOÇMAN AŞÇILIK
MUHARREM ASIR NACAK MEHMET AKİF ERSOY SAĞLIK YÖNETİMİ
BEGÜM GÖKDUMAN ÜSKÜDAR ADLİ BİLİMLER
AYKUT CEYLAN AKDENİZ BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI
ŞAKİR DALABAŞ PAMUKKALE İÇ MEKAN TASARIM
RAMAZAN GÖKTEPE MUĞLA SITKI KOÇMAN SAĞLIK YÖNETİMİ
UTKAN TALHA ÇELİK MEHMET AKİF ERSOY ACİL YARDIM VE AFET YÖNETİMİ
ŞAFAK KÜÇÜKÇETİN EGE DENİZ ULAŞTIRMA İŞLETMECİLİĞİ
NİMET KÜÇÜKGÖK ESKİŞEHİR -AÖF ACİL YARDIM VE AFET YÖNETİMİ
ALİ TOPÇALI SÜLEYMAN DEMİREL OTOMOTİV
NAFİZ SEVİL YOZGAT BOZOK BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI
ERDEM ÇANAYAZ KOCAELİ ODYOMETRİ
GÜLŞAH RAHVAN AMASYA SAĞLIK YÖNETİMİ
BURAK OLGUN AKDENİZ BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI
İREM SÖNMEZ ÜSKÜDAR DİYALİZ
NUR ÇİFTÇİ AKDENİZ ÇOCUK GELİŞİMİ
EMİNE DİMİ ANTALYA BİLİM AMELİYATHANE HİZMETLERİ
EMİNE DURAN GÜMÜŞHAN ÇOCUK GELİŞİMİ
RABİA ACAR AKDENİZ MUTFAK SANATLARI
MERVE BÜLBÜL MUĞLA SITKI KOÇMAN İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ
NESRİN ÜNAL AKDENİZ SÜS BİTKİLERİ YETİŞTİRİCİLİĞİ
AYŞE SEMİZ AKDENİZ TIBBI GÖRÜNTÜLEME TEKNİKLERİ
RIDVAN ÇATIK MEHMET AKİF ERSOY BİLGİSAYAR VE BİLİŞİM SİSTEMLERİ
BATUHAN ÇELİK BOLU İZZET BAYSAL LABORANT VE VETERİNER SAĞLIK
YUSUF GÜNAR İSKENDERUN TEKNİK HAVACILIK ELEKTRİK ELEKTRONİĞİ
MERT ALTAN PAMUKKALE ELEKTRİK
İREM AKDEMİR AKDENİZ ADALET
BİLAL GÜN AFYON KOCATEPE TIBBI LABORATUVAR TEKNİKLERİ
DUDU GÜNAY MUĞLA SITKI KOÇMAN TIBBI LABARATUVAR TEKNİKLERİ
AHMET ANIL KESTEN PAMUKKALE OTOMOTİV
MESUT KEMAL YİĞİT AKDENİZ ORGANİK TARIM
BERKAY ARSLAN AKDENİZ TIBBI LABORATUVAR TEKNİKLERİ
BARKIN AKSOY ADNAN MENDERES LABORANT VE VETERİNER SAĞLIK
BAYRAM DEMİR AKDENİZ NÜKLEER TEKNOLOJİ VE RADYASYON GÜVENLİĞİ
ALİ CENK ERAY AKDENİZ TURİZM SEYAHAT HİZMETLERİ
MEHMET GÖNCÜ MUĞLA SITKI KOÇMAN AŞÇILIK
HARUN KURT AKEV AŞÇILIK- BURSLU
ASLI SEFACI AKDENİZ TIBBI GÖRÜNTÜLEME TEKNİKLERİ
FATMA ARI PAMUKKALE RADYOLOJİ
TURAN EREN UĞUR OSMANGAZİ OPTİSYENLİK
KADİR HAKAN AKBEL AKDENİZ BİOMEDİKAL CİHAZ TEKNOLOJİLERİ
GAMZE OKUMUŞ AKDENİZ BİOMEDİKAL CİHAZ TEKNOLOJİLERİ
KERİM ALTIN EGE SİVİL SAVUNMA VE İTFAİYECİLİK
MEDİNE TOPALŞAHİN PAMUKKALE SAĞLIK KURUMLARI İŞLETMETCİLİĞİ
FURKAN AKSU AKDENİZ OTOMOTİV TEKNOLOJİLERİ
HAVVANUR ÖZCAN AKDENİZ SOSYAL HİZMET
HALİL EMRE ŞAH MEHMET AKİF ERSOY SOSYAL HİZMET
RAMAZAN AKTAŞ AMASYA SİVİL SAVUNMA VE İTFAİYECİLİK
DÖNDÜCAN ÖZCAN AKDENİZ SOSYAL HİZMET
MELİH GÜLŞEN AREL UÇAK TEKNOLOJİLERİ
MEDİHA PINAR İSTANBUL AYDIN SİVİL HAVA ULAŞTIRMA İŞLETMECİLİĞİ %50
BURCU BULUT AKDENİZ SOSYAL HİZMET
ÖYKÜ ÖZTÜRK İSTANBUL AYDIN UÇAK TEKNOLOJİLERİ
İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER
HALİS ARSLAN ALAADDİN KEYKUBAT BANKACILIK VE SİGORTACILIK
DENİZ ÖZTUNÇ SÜLEYMAN DEMİREL İKTİSAT
ÖZLEM DALGA AKDENİZ PAZARLAMA
BÜŞRA ECEM SARITAŞ SÜLEYMAN DEMİREL İKTİSAT
MERT CAN TUNÇYÜREK AKDENİZ İŞLETME
OĞUZHAN ALKANAT BEYKENT İŞLETME %50
SALİH CAN TOKGÖZ ÇANKIRI KARATEKİN KAMU YÖNETİMİ
AYHANCAN AKBAŞ SÜLEYMAN DEMİREL SİYASET BİLİMİ VE KAMU YÖNETİMİ
ŞEYMA HACER KOÇAK ALAADDİN KEYKUBAT İKTİSAT
CEM KARAKIŞ SÜLEYMAN DEMİREL SİYASET BİLİMİ VE KAMU YÖNETİMİ
ECEM KARAMAZ AKDENİZ İKTİSAT
ULAŞ AKMAN SÜLEYMAN DEMİREL İSTATİSTİK
ÖZLEM AYDİREK AKDENİZ SİYASET BİLİMİ VE KAMU YÖNETİMİ
GÖKÇE ASLAN İSTANBUL İŞLETME
İLAYDA ÖZER ÇANAKKALE 18 MART ULUSLARARASI TİCARET VE LOJİSTİK
MİNE YAVUZ ADNAN MENDERES TAPU KADASTRO
FURKAN KORLU SÜLEYMAN DEMİREL BANKACILIK VE FİNANS
ELİF TUĞLU ÇANKIRI KARATEKİN BANKACILIK VE FİNANS
MUHSİN ERMAN AKDENİZ EKONOMETRİ
EMİR GÜNEŞ İSTANBUL SABAHATTİN ZAİM ULUSLARARASI TİCARET VE FİNANSMAN – %50
FURKAN DİLMEN ATILIM İŞLETME- (İNG) %50
EGE AKBAŞ AKDENİZ EKONOMETRİ
BİLGE ÖZDEŞ KONYA SELÇUK MALİYE
SEVGİ AKKUŞ MANİSA CELAL BAYAR MALİYE
OĞUZHAN DOĞAN AKDENİZ MUHASEBE
FEN – EDEBİYAT FAKÜLTESİ
BATUHAN AYDOĞDU MEHMET AKİF ERSOY TARİH
AYLİN ŞAHAN DOKUZ EYLÜL TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI
TOLGA ERDOĞAN BOĞAZİÇİ MATEMATİK
BUKET AYDEMİR AFYON KOCATEPE MATEMATİK
FATMANUR ÖZTÜRK AKDENİZ TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI
ESRA KOZ GAZİ FİZİK
GİZEM ALYAPRAK MİMAR SİNAN ARKEOLOJİ
HÜSEYİN ATABERK ÖZTÜRK SÜLEYMAN DEMİREL TARİH
MERVE NUR KARAALP SÜLEYMAN DEMİREL TARİH
DERYA İLEN ORDU EDEBİYAT
GİZEM UĞUR SÜLEYMAN DEMİREL FELSEFE
BARIŞ ILGAZ ESKİŞEHİR TEKNİK FİZİK
SERCAN İYİOL DOKUZ EYLÜL KİMYA
ŞEYMA GEVREKOĞLU SÜLEYMAN DEMİREL BİYOLOJİ
YALÇIN ŞİMŞEK OSMANGAZİ MATEMATİK VE BİLGİSAYAR BİLİMLERİ
CEYDA KADIOĞLU BİLKENT MÜTERCİM TERCÜMANLIK ( İNG-FR)
FATMANUR ÖZCAN MUĞLA SITKI KOÇMAN MATEMATİK
EMRECAN DÖNMEZKILIÇ AKDENİZ UZAY BİLİMLERİ
TURİZM FAKÜLTESİ
BERAT GÖKÇE PAMUKKALE TURİZM İŞLETMECİLİĞİ
SELHAN AYDIN AFŞAR KOCAELİ GASTRONOMİ
YİĞİT DESTAN TAŞTANER OSMANGAZİ GASTRONOMİ
İLETİŞİM FAKÜLTESİ
BERKAY GÜNEY SÜLEYMAN DEMİREL RADYO TELEVİZYON VE SİNEMA
Bizimle İletişime Geçin

İletişim Bilgilerimiz

Kuantum Eğitim

Sinan Mah. Cebesoy Caddesi
Fahrettin Kayan İş Merkezi No:6 Doğugarajı/Muratpaşa/ ANTALYA

 


0(242) 241 241 7
0(242) 241 241 8
0(553) 300 64 65

info@kuantumegitim.net

 

Açılış Kapanış Saatlerimiz
9:00 – 18:00

Sosyal Medya’da Biz

BİLGİ İÇİN
FORMU DOLDURUN
close slider