2019 KAZANAN ÖĞRENCİLERİMİZ


2019 KAZANANLAR LİSTESİ
TIP FAKÜLTESİ
ADI SOYADI KAZANDIĞI BÖLÜMÜ
BAHATTİN ERTUNGA ÜNSAL HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ-TIP
SILA KARAMANLAR EGE ÜNİVERSİTESİ-TIP
ZÜLBÜŞ DENİZ CEYHAN EGE ÜNİVERSİTESİ -TIP
İPEK KÜÇÜKOĞLU GAZİ ÜNİVERSİTESİ-TIP
MEHMET ALİ ALKAN GATA -TIP
BORA KAYACAN SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ-TIP
FEHRUZE ALEYNA KARATEKELİ SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ-TIP
ENSAR ÇAM AFYONKARAHİSAR SAĞLIK BİLİMLERİ ÜNİVERSİTESİ-TIP
GİZEM GÜL BÜLÜÇ AFYONKARAHİSAR SAĞLIK BİLİMLERİ ÜNİVERSİTESİ-TIP
MELDA TAHRAN ALANYA ALAADDİN KEYKUBAT ÜNİVERSİTESİ-TIP
İSMAİL ENES ÖZER ALANYA ALAADDİN KEYKUBAT ÜNİVERSİTESİ-TIP
CAN ÇATALTEPE ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ-TIP
SERVER SİNCAR SÜTÇÜ İMAM ÜNİVERSİTESİ-TIP
ZEHRA KARAMAN BÜLENT ECEVİT ÜNİVERSİTESİ-TIP
BEYZA MERCAN İZMİR EKONOMİ ÜNİVERSİTESİ-TIP
BEYZA YAĞMUR ALTUN PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ / TIP
ECE YILDIRIM DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ / TIP
EGE AKSOY MALTEPE ÜNİVERSİTESİ / TIP (BURSLU)
HAVVANUR SENA ÇELİK PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ / TIP
MURATHAN GÖKOĞLU İSTANBUL DEMİROĞLU BİLİM ÜNİVERSİTESİ / TIP (BURSLU)
GALİP CAN ÇETİN GATA / TIP
HARP OKULU
ADI SOYADI KAZANDIĞI BÖLÜMÜ
ANIL DİKEN MİLLİ SAVUNMA ÜNİVERSİTESİ- DENİZ HARP OKULU
DİŞ HEKİMLİĞİ
ADI SOYADI KAZANDIĞI BÖLÜMÜ
DOĞA GÜNGÖRALP İSTANBUL MEDİPOL ÜNİVERSİTESİ- DİŞ HEKİMLİĞİ (%50)
BEYZA ORAN AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ- DİŞ HEKİMLİĞİ
NİYAZİ KÖKEN ALANYA ALAADDİN KEYKUBAT ÜNİVERSİTESİ- DİŞ HEKİMLİĞİ
HÜSEYİN MUTLU OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ – DİŞ HEKİMLİĞİ
ÜMRAN AY RECEP TAYYİP ERDOĞAN ÜNİVERSİTESİ- DİŞ HEKİMLİĞİ
AHMET AKÇAY AFYON SAĞLIK BİLİMLERİ ÜNİVERSİTESİ / DİŞ HEKİMLİĞİ
PELİN SÜMENGEN MARMARA ÜNİVERSİTESİ / DİŞ HEKİMLİĞİ
GÜNAY BURAK GÜRKAN ISPARTA SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ / DİŞ HEKİMLİĞİ
ECZACILIK
ADI SOYADI KAZANDIĞI BÖLÜMÜ
MEHMET LATİF TEVKE SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ- ECZACILIK
DİLAY SAYAR ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ / ECZACILIK
MİMARLIK
ADI SOYADI KAZANDIĞI BÖLÜMÜ
METE PALANCI KARABÜK ÜNİVERSİTESİ- MİMARLIK
EMİR BÜYÜKEMİR İSTANBUL MEF ÜNİVERSİTESİ- MİMARLIK (%50)
BERKAY DEMİRAY ANTALYA BİLİM ÜNİVERSİTESİ- MİMARLIK (%50)
ELİF IRIZ KONYA GIDA VE TARIM ÜNİVERSİTESİ-İÇ MİMARLIK (%100)
SERRA SUN YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ- İÇ MİMARLIK (İNG)
SEDA ÖZCAN ANTALYA BİLİM ÜNİVERSİTESİ- İÇ MİMARLIK VE ÇEVRE TASARIMI (%50)
MUHAMMED İKBAL ÖZTEKİN ODTÜ- ŞEHİR VE BÖLGE PLANLAMA
AYŞENUR ÇİL PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ- ŞEHİR VE BÖLGE PLANLAMA
YİĞİTHAN KALKAN AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ- HARİTA VE KADASTRO
ECEMSU AKYOL ANTALYA BİLİM ÜNİVERSİTESİ / MİMARLIK
DİLARA DURAN DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ / MİMARLIK
NİSA SENA SEZGİN BEYKENT ÜNİVERSİTESİ/ İÇ MİMARLIK (BURSLU)
ONUR TAŞKIN ANKARA ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ / MİMARLIK (BURSLU)
MÜHENDİSLİK
ADI SOYADI KAZANDIĞI BÖLÜMÜ
SABRİ BURAK TANER ALTINDAL GALATASARAY ÜNİVERSİTESİ- ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
MEHMET ERAY SERTER TOBB-BİLGİSAYAR MÜH. (%75)
VEYSEL MERT KIYMAZARSLAN TOBB-BİLGİSAYAR MÜH. (%75)
ARMAN UTKU AYDIN ODTÜ- MAKİNE MÜH.
BERKANT AYTEMİR HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ- ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
BERFİN SİNE TÜRK HAVA KURUMU-BİLGİSAYAR MÜH.
ZELİHA UYSAL TÜRK HAVA KURUMU-UÇAK MÜHENDİSLİĞİ
BATURALP ÇETİN İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ- GEMİ TEKNOLOJİLERİ MÜHENDİSLİĞİ
SEVDA ÜZÜMCÜ İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ- METALURJİ VE MALZEME MÜHENDİSLİĞİ
AYŞE ÖZGÜR İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ- BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
BEYZA DENİZ KORKMAZ AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ-ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜH.
OĞUZHAN GÜZELSOY ANKARA ÜNİVERSİTESİ-BİYOMEDİKAL MÜH.
ARİF CAN KAPLAN MARMARA ÜNİVERSİTESİ- MAKİNA MÜHENDİSLİĞİ
DENİZ YAPICI EGE ÜNİVERSİTESİ-ZİRAAT MÜH.
MURAT TAMER BİÇER AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ-MAKİNE MÜH.
BUSE GÜL ASLANTAŞ RECEP TAYYİP ERDOĞAN ÜNİVERSİTESİ-DENİZ ULAŞTIRMA İŞLETME MÜH.
DURMUŞALİ ÇOBAN EGE ÜNİVERSİTESİ-GIDA MÜH.
EBUBEKİR DENİZ BALIKESİR ÜNİVERSİTESİ-BİLGİSAYAR MÜH.
RLİF KARDEŞ KONYA TEKNİK ÜNİVERSİTESİ-HARİTA MÜHENDİSLİĞİ
EMİR SÜRÜCÜ ALAADDİN KEYKUBAT ÜNİVERSİTESİ- GENETİK MÜHENDİSLİĞİ
İLAYDA ARGUN ANTALYA BİLİM ÜNİVERSİTESİ- ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
EMİR TOPRAKSEVER ANTALYA BİLİM ÜNİVERSİTESİ- ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ (%75)
BERKAY AYCAN ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ-BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ (İNG)
SADETTİN CİCİN OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ- ZİRAAT MÜHENDİSLİĞİ
TUĞÇE AYDEMİR AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ- ZİRAAT MÜHENDİSLİĞİ
FATİH EREN ÖZÇELİK AKDENİZ BİLİM ÜNİVERSİTESİ- BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ (%75)
GÜRAY ÖZALP KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ- ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
ECEM KAŞDAN İSTANBUL-CERRAHPAŞA ÜNİVERSİTESİ- ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
ESMA ÜNAL MARMARA ÜNİVERSİTESİ- BİYOMÜHENDİSLİK
RÜMEYSA ÖZMEN İSTANBUL-CERRAHPAŞA ÜNİVERSİTESİ- ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
ESMANUR YURDALAN ERCİYES ÜNİVERSİTESİ- ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDSİLİĞİ
HACER BAKIR SELÇUK ÜNİVERSİTESİ – BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
HAYRUNİSA BURGU KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ- ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
İREM BAYRAM ULUIDAĞ ÜNİVERSİTESİ- OTOMOTİV MÜHENDİSLİĞİ
MERVE DEMİRHAN SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ- BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
BİLİM ALP AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ- ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ
KÜLTÜR ALP AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ- ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ
ELİFSU KAYRAK ANTALYA BİLİM ÜNİVERSİTESİ- İNŞAAT MÜHENDİLİĞİ (%75)
HÜSEYİN SDARIYER KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ- ENERJİ SİSTEMLERİ MÜHENDİSLİĞİ
SEYYİDE SERİN CELAL BAYAR ÜNİVERSİTESİ- BİYOMÜHENDİSLİK
YİĞİT ER AKDENİZ BİLİM ÜNİVERSİTESİ- BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ (%75)
BERKAY DORUK POLONYA VARŞOVA ÜNİVERSİTESİ- BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
BÜŞRA AYDEMİR KIRIKKALE ÜNİVERSİTESİ- İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
HÜSEYİN CAN AKBULUT SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ- BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
NESLİHAN AĞAR SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ- ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ (İ.Ö)
ONAT KALKAN ODTÜ KIBRIS KAMPÜSÜ- ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜH. (%50)
REMZİ BURAK ÜNVER RECEP TAYYİP ERDOĞAN ÜNİVERSİTESİ-DENİZ ULAŞTIRMA İŞLETME MÜH.
İBRAHİM KAPLAN ERCİYES ÜNİVERSİTESİ- MEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
MUMAMMET ENES DEMİRDEN EGE ÜNİVERSİTESİ- TEKSTİL MÜHENDİLİĞİ
HASAN HÜSEYİN EKİNCİ AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ- MEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
BATUHAN ERDOĞDU 18 MART ÜNİVERSİTESİ- MEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
DEREN SU GÜRER ANTALYA BİLİM ÜNİVERSİTESİ- ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ (75)
EMRE YILDIRIM ATILIM ÜNİVERSİTESİ- ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ (%50)
KAAN KIRDI ANTALYA BİLİM ÜNİVERSİTESİ- MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ (%50)
MELİH CAN AKAY AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ- ZİRAAT MÜHENDİSLİĞİ
TUBA ERNEZ AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ- ZİRAAT MÜHENDİSLİĞİ
SELİN ALP BİLGİ ÜNİVERSİTESİ / GENETİK MÜHENDİSLİĞİ (BURSLU)
BATUHAN KARAGÖZ ANTALYA BİLİM ÜNİVERSİTESİ / ELEKTRİK- ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ (BURSLU)
MUSTAFA ATILGAN KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ / MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
İREM GÜZEL İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ / PETROL VE DOĞALGAZ MÜHENDİSLİĞİ
RÜVEYDA DENİZ TANRIKOL İSTANBUL DOĞUŞ ÜNİVERSİTESİ / ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ (BURSLU)
ZEYNEP YAREN TOY İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ / İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
BATUHAN DOĞAN KONYA TEKNİK ÜNİVERSİTESİ / ELEKTRİK- ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
BURAK BÜYÜKGENCER ISPARTA SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ / İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
FAİLK BARIŞ ERTAŞ YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ / ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
YİĞİT AKÇA ESKİŞEHİR TEKNİK ÜNİVERSİTESİ / BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
ULAŞ TONUÇ İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ / GEMİ İNŞAATI VE GEMİ MAKİNELERİ MÜHENDİSLİĞİ
KEMAL LEVENT HEKİM BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ / ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ (BURSLU)
EKİNCAN ORHAN GAZİ ÜNİVERSİTESİ / OTOMOTİV MÜHENDİSLİĞİ
MEHMET EKİN UYSAL TED ÜNİVERSİTESİ / MÜHENDİSLİK PROGRAMLARI (BURSLU)
HALİL İBRAHİM GÜNDOĞAR BALIKESİR ÜNİVERSİTESİ / MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
EMRE ERŞAN ISPARTA SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ / ELEKTRİK – ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
HASAN KAFAOĞLU ISPARTA SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ / MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
MERT ÖZEN İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ / ELEKTRİK – ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ (BURSLU)
FURKAN BERK BUNYAK İSKENDERUN TEKNİK ÜNİVERSİTESİ / DENİZ ULAŞTIRMA İŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
İLYA CEYLAN DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ / ÇEVRE MÜHENDİSİ
İSMET ISTIL ISPARTA SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ/ ELEKTRİK – ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
RIZA EREN İNCE ISPARTA SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ / TARIM BİTKİLERİ
BERKAN KAYA AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ / İKLİMLENDİRME VE SOĞUTMA SİSTEMLERİ
KORHAN BORTAY KUŞ ANKARA ATILIM ÜNİVERSİTESİ / UÇAK ELEKTRİK-ELEKTRONİĞİ
HUKUK
ADI SOYADI KAZANDIĞI BÖLÜMÜ
ÖZGÜR ŞİMŞEK ANKARA ÜNİVERSİTESİ- HUKUK
RÜVEYDA AYDAR ANKARA ÜNİVERSİTESİ- HUKUK
SÜEDA AYDIN HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ- HUKUK
DAMLA AYDIN DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ- HUKUK
BARAN BERKE ÇAKMAK YILDIRIM BEYAZIT ÜNİVERSİTESİ- HUKUK
ŞEYMA ÖZBEK HASAN KALYONCU ÜNİVERSİTESİ- HUKUK
BERKAY KANTEKİN AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ- HUKUIK
EMRE CAN AKIN KIRIKKALE ÜNİVERSİTESİ – HUKUK
GÖZDE ÇİÇEK PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ / HUKUK
ALİ MERT GÜNDEMİR ANTALYA BİLİM ÜNİVERSİTESİ / HUKUK (BURSLU)
AYLİN ÖZYOLCU ANTALYA BİLİM ÜNİVERSİTESİ / HUKUK (BURSLU)
ÖZÜM NUR TORUN ANTALYA BİLİM ÜNİVERSİTESİ / HUKUK (BURSLU)
TAYGA KINAY BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ / HUKUK (BURSLU)
PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK VE REHBERLİK
ADI SOYADI KAZANDIĞI BÖLÜMÜ
SEBA SİMAV HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ- PDR
NUR OCAK 18 MART ÜNİVERSİTESİ- PDR
HANİFE YAMAN BİNALİ YILDIRIM-PDR
PSİKOLOJİ
ADI SOYADI KAZANDIĞI BÖLÜMÜ
GÜLAY ÇALIŞKAN YILDIRIM BEYAZIT- PSİKOLOJİ
ÜMMÜGÜLSÜM ALTUNYAYMAK OKAN ÜNİVERSİTESİ- PSİKOLOJİ (%100)
CAN SOYAK YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ- PSİKOLOJİ (%100)
FATİH ÖNDER SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ- PSİKOLOJİ
ERK BİLGİ ANTALYA BİLİM ÜNİVERSİTESİ- PSİKOLOJİ (%100)
NESRİN SEVGİ ERDOĞMUŞ İSTANBUL MEDİPOL ÜNİVERSİTESİ- PSİKOLOJİ (%100)
DOĞA GÜRSOY BİLKENT ÜNİVERSİTESİ / PSİKOLOJİ (BURSLU)
ÖĞRETMENLİKLER (EĞİTİM FAKÜLTESİ)
ADI SOYADI KAZANDIĞI BÖLÜMÜ
HARUN ALPER YEŞİL DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ- MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ
NUPELDA ŞERİFOĞLU BARTIN ÜNİVERSİTESİ-MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ
DİLARA ŞİMŞEK DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ-İLKÖĞRETİM MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ
KEREM AYDOĞAN HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ- TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ
ESRA ESMERER HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ-OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLİĞİ
ŞEYMA ERDOĞAN NECMETTİN ERBAKAN ÜNİVERSİTESİ-OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLİĞİ
ESRA BEŞLİ BAYBURT ÜNİVERSİTESİ-SINIF ÖĞRETMENLİĞİ
ASİYE ERKİN ALANYA ALAADDİN KEYKUBAT ÜNİVERSİTESİ / OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLİĞİ
SAĞLIK BİLİMLERİ
ADI SOYADI KAZANDIĞI BÖLÜMÜ
BENGÜ AYBAR ALANYA ALAADDİN KEYKUBAT ÜNİVERSİTESİ-BESLENME VE DİYETETİK
İLAYDA TUNÇEL KAPADOKYA ÜNİVERSİTESİ- BESLENME VE DİYETETİK (%100)
BERNA ATİK LEFKE AVRUPA ÜNİVERSİTESİ- FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON
AYHAN AKGÜN BEYKENT ÜNİVERSİTESİ- FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON (%75)
DUHAN ÖZMEN KATİP ÇELEBİ ÜNİVERSİTESİ- BİYOMEDİKAL
BATUHAN GÜÇLÜ AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ-BİYOMEDİKAL (İ.Ö.)
AYŞENUR KOÇ AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ- GERONTOLOJİ
SEVİM ALTINBİLEK KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ-SOSYAL HİZMETLER
TUĞÇE ER SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ-HEMŞİRELİK
AYŞENUR ÜNAL NECMETTİN ERBAKAN ÜNİVERSİTESİ-HEMŞİRELİK
MERVE DÖNMEZ SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ-HEMŞİRELİK
MUSTAFA ÜNVER SELÇUK ÜNİVERSİTESİ-HEMŞİRELİK
REYHAN TOPRAK AFYONKARAHİSAR SAĞLIK BİLİMLERİ ÜNİVERSİTESİ-HEMŞİRELİK
FATMA ÖZNAZ İSTANBUL MEDİPOL ÜNİVERSİTESİ-HEMŞİRELİK (%75)
DİLARA DELİGÖZ SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ-HEMŞİRELİK
SALİH ÇAKMAK SĞLIKI BİLİMLERİ ÜNİVERSİTESİ- HEMŞİRELİK
ARİFE KOTANAK GÜLHANE SAĞLIK BİLİMLERİ ÜNİVERSİTESİ- HEMŞİRELİK
GÜLSÜM UÇAR KARAMANOĞLU MEHMET BET ÜNİVERSİTESİ- HEMŞİRELİK
SELEN ŞEN MEHMET AKİF ERSOY ÜNİVERSİTESİ- HEMŞİRELİK
SULTAN ŞAHAN AHİ EVRAN ÜNİVERSİTESİ- HEMŞİRELİK
KADİR ÇAKMAKKAYA AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ- HEMŞİRELİK
NEZAHAT KARACAN SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ-HEMŞİRELİK
AYŞENUR AYDIN GİRESUN ÜNİVERSİTESİ- EBELİK
ŞERİFE POLAT DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ-SAĞLIK KURUMLARI İŞLETMECİLİĞİ
CANSIN ERTOP DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ-SAĞLIK KURUMLARI İŞLETMECİLİĞİ
ŞEYMA AYDINOĞLU AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ-ÇOCUK GELİŞİMİ
NESLİHAN ÇİZME UŞAK ÜNİVERSİTESİ- ÇOCUK GELİŞİMİ
ALİ CADIL MEHMET AKİF ERSOY ÜNİVERSİTESİ- VETERİNERLİK
HIDIR KORAY TURGAY MEHMET AKİF ERSOY ÜNİVERSİTESİ- VETERİNERLİK
EMRE SIZAN ANKARA YILDIRIM BEYAZIT ÜNİVERSİTESİ / SOSYAL HİZMET
YILDIZ AYBÜKE CEGO İSTANBUL BİRUNİ ÜNİVERSİTESİ / ODYOLOJİ (BURSLU)
SERPİL TUNCA ANKARA ATILIM ÜNİVERSİTESİ / BESLENME VE DİYETETİK
YAREN BULUT KADİR HAS ÜNİVERSİTESİ / İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ (BURSLU)
BURÇİN ŞENER İSTANBUL HALİÇ ÜNİVERSİTESİ / ELEKTRİK – ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ (BURSLU)
FEN FAKÜLTESİ
ADI SOYADI KAZANDIĞI BÖLÜMÜ
SEZER MEZGİL YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ- FİZİK
MEHMET ŞAHAN SITKI KOÇMAN ÜNİVERSİTESİ- FİZİK
YİĞİT ARPACI ODTÜ-İSTATİSTİK
BUSE TUNÇ KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ- MATEMATİK
EREN BÜYÜKKILIÇ MEHMET AKİF ERSOY ÜNİVERSİTESİ- MATEMATİK
SEVİM BOZAN SITKI KOÇMAN ÜNİVERSİTESİ- MATEMATİK
HAVVANUR ŞENTÜRK YILDIRIM BEYAZIT ÜNİVERSİTESİ- KİMYA
EDİBE SAĞIR DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ- KİMYA
CEREN BÜLBÜL EGE ÜNİVERSİTESİ- BİYOKİMYA
BAYAR ONUR ALGÜL AFYON KOCATEPE ÜNİVERSİTESİ / MOLEKÜLER BİYOLOJİ VE GENETİK
ECE ATALAY TÜRK-ALMAN ÜNİVERSİTESİ / MOLEKÜLER BİYOTEKNOLOJİ (BURSLU)
ŞEVVAL KUBLAY EGE ÜNİVERSİTESİ / MATEMATİK
EDEBİYAT FAKÜLTESİ
ADI SOYADI KAZANDIĞI BÖLÜMÜ
KEVSER KUNDURACI AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ- TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI
KADİR CİNKILIÇ AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ- TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI
BERİVAN BUSE TORNACI AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ- TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI
ALPER DERVİŞOĞLU SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ- SOSYOLOJİ
TUBA AKKAŞ AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ- FELSEFE
SİNAN ERTAŞ SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ- FELSEFE
SUDE ERÇETİN DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ- TARİH
NURSU AHSEN KAYA AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ / ALMAN DİLİ VE EDEBİYATI
HAVACILIK
ADI SOYADI KAZANDIĞI BÖLÜMÜ
TAYRASU LOKUMCU ANTALYA BİLİM ÜNİVERSİTESİ- PİLOTAJ
İSA EMİN BÜKE TARSUS ÜNİVERSİTESİ-HAVACILIK VE UZAY MÜH.
MEHMET EMRE YILDIRIM ERCİYES ÜNİVERSİTESİ- UÇAK GÖVDE MOTOR BAKIM
AHMET CAN KÖSE ERCİYES ÜNİVERSİTESİ- UÇAK GÖVDE MOTOR BAKIM
DOĞUKAAN KARADAŞ ERCİYES ÜNİVERSİTESİ- UÇAK GÖVDE MOTOR BAKIM
MEHMET UĞURLU ERCİYES ÜNİVERSİTESİ- UÇAK GÖVDE MOTOR BAKIM
OSMAN BERKAY ŞEKER KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ- UÇAK GÖVDE MOTOR BAKIM
SENA EKİZ ERCİYES ÜNİVERSİTESİ- UÇAK GÖVDE MOTOR BAKIM
AHMET KOÇ FIRAT ÜNİVERSİTESİ- UÇAK GÖVDE MOTOR BAKIM
İBRAHİM ÖZTAŞ AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ- SİVİL HAVACILIK
İREM GÖKÇE ERCİYES ÜNİVERSİTESİ- HAVACILIK YÖNETİMİ
SERKUT YILMAZ KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ- HAVACILIK YÖNETİMİ
MEHMET ADİL KELEŞTEMUR ANTALYA BİLİM ÜNİVERSİTESİ / PİLOTAJ
BERAT ÇALIŞKAN ODTÜ ( KKTC- GÜZELYURT ) / HAVACILIK VE UZAY MÜHENDİSLİĞİ (BURSLU)
BERİL TİRYAKİ BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ / PİLOTAJ
HÜSEYİN BAYSAL ANTALYA BİLİM ÜNİVERSİTESİ / PİLOTAJ
VOLKAN GÖZLEK ANKARA ATILIM ÜNİVERSİTESİ / UÇAK GÖVDE-MOTOR (BURSLU)
ORKUN ÇOBAN ANKARA ATILIM ÜNİVERSİTESİ / UÇAK GÖVDE-MOTOR (BURSLU)
ÖN LİSANS
ADI SOYADI KAZANDIĞI BÖLÜMÜ
GÜL YAĞIZ GÖLHİSAR SAĞLIK BİLİMLERİ ÜNİVERSİTESİ- İLK VE ACİL YARDIM (PARAMEDİK)
GÜLNUR YILDIRAN MEHMET AKİF ERSOY ÜNİVERSİTESİ- İLK VE ACİL YARDIM (PARAMEDİK)
HAVVA OKAN MEHMET AKİF ERSOY ÜNİVERSİTESİ- ACİL TIP TEKNİSYENİ
ŞULE ÖZAL ANTALYA BİLİM ÜNİVERSİTESİ- İLK VE ACİL YARDIM (PARAMEDİK)
BARANSEL MERT CESUR AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ- BİYOMEDİKAL CİHAZ TEKNİKERLİĞİ
İRFAN GÖDÜÇ MEHMET AKİF ERSOY ÜNİVERSİTESİ- FİZYOTERAPİ
ALİ TANIK ADIYAMAN ÜNİVERSİTESİ- ELEKTRİK
MACİT ÖZTUNÇ AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ- OTOMOTİV
BARIŞ ALTOK SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ- LABORATUVAR TEKNİSYENİ
YUNUZ EMRE DEMİR AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ-ADALET
MUHAMMED ALİ GÜÇLÜ AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ- BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI
EMİNE BESTE ARI EGE ÜNİVERSİTESİ- DENİZ ULAŞTIRMA VE İŞLETME
FATMANUR KAV ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ- LABORANT VE VETERİNER SAĞLIK
GÜLAY ASLAN AFYON KACATEPE ÜNİVERSİTESİ- ÇOCUK GELİŞİMİ
HAMZA ÇAYIR AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ- BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI
MEHMET BURAK YILDIRIM MEHMET AKİF ERSOY ÜNİVERSİTESİ- ACİL YARDIM VE AFET YÖNETİMİ
BETÜL KUŞKAPAN MEHMET AKİF ERSOY ÜNİVERSİTESİ- ANESTEZİ
EMİN CAN KUTLU EGE ÜNİVERSİTESİ- KONTROL OTOMASYON TEKNOLOJİLERİ
FIRAT ALTUN PİRİ REİS ÜNİVERSİTESİ- DENİZ ULAŞTIRMA VE İŞLETME
HASAN ÇETİN EGE ÜNİVERSİTESİ- MEKATRONİK
SÜMEYYE HAVUTÇU İSTANBUL MEDİPOL ÜNİVERSİTESİ- İLK VE ACİL YARDIM (PARAMEDİK)
ZELİHA BAL MEHMET AKİF ERSOY ÜNİVERSİTESİ- İLK VE ACİL YARDIM (PARAMEDİK)
BEGÜM TAŞ ANKARA YÜKSEK İHTİSAS ÜNİVERSİTESİ-ANESTEZİ
BURCU KÖSE AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ-ÇOCUK GELİŞİMİ
GÖRKEM KARACA SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ-İNŞAAT TEKNOLOJİLERİ
MARRY ÇELİK HARRAN ÜNİVERSİTESİ-ORTOPEDİK PROTEZ VE ORFEZ
MEVLÜT İNAN SITKI KOÇMAN ÜNİVERSİTESİ-ELEKTRONİK TEKNOLOJİLERİ
UNZİLE YAVUZ ANTALYA BİLİM ÜNİVERSİTESİ-AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI
ALİ CAN HAYTAOĞLU SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ-BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI
AYŞEGÜL ERBİL MEHMET AKİF ERSOY-FİZYOTERAPİ
BÜŞRA DUMAN SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ-FİZYOTERAPİ (İ.Ö.)
ÇİLEM AKDEMİR SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ-İLK VE ACİL YARDIM (PARAMEDİK) (İ.Ö)
EMİR AHMET FİDAN ANTALYA BİLİM ÜNİVERSİTESİ-BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI
ÖMER DURMAZ AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ-GIDA TEKNİSYENLİĞİ
YAHYA ANIL ÇELİK EGE ÜNİVERSİTESİ-OTOMASYON
DAMLA KÖKÜŞ MARMARA ÜNİVERSİTESİ-PATOLOJİ LABORATUVAR TEKNİKLERİ
DİLARA BALKAN ANTALYA BİLİM ÜNİVERSİTESİ-FİZYOTERAPİ (%50)
FARUK GÜLER AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ-TIBBİ GÖRÜNTÜLEME TEKNİKLERİ
FATİH SARI EGE ÜNİVERSİTESİ-KONTROL VE OTOMASYON
MEHMET MELİH ÖZER AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ-MEKATRONİK (İ.Ö.)
MELİKE SENA AKÇA MEHMET AKİF ERSOY ÜNİVERSİTESİ-OPTİSYENLİK
SERHAT DEĞİRMENCİ MEHMET AKİF ERSOY ÜNİVERSİTESİ-GRAFİK TASARIM
FATMA KAÇAR ANTALYA BİLİM ÜNİVERSİTESİ- AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI (%50)
AHMETCAN TANRIVERDİ AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ-MEKATRONİK
HÜSEYİN TURAN BİNALİ YILDIRIM ÜNİVERSİTESİ-SİVİL SAVUNMA VE İTFAİYECİLİK
DİLAY IRMAK ATEŞ BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ-LOJİSTİK
ERDOĞAN BOZDOĞAN LEFKE AVRUPA ÜNİVERSİTESİ-OPTİSYENLİK
ENES TUNA AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ-OTOMOTİV TEKNOLOJİSİ
ÖZLEM TÜZEL KIRIKKALE ÜNİVERSİTESİ / ADALET
ALİ TOSUN ISPARTA SÜLEYMAN DEMİREL / İNŞAAT TEKNOLOJİSİ
ERENCEM YORULMAZ DÜZCE ÜNİVERSİTESİ / SİGORTACILIK VE SOSYAL GÜVENLİK
İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ
ADI SOYADI KAZANDIĞI BÖLÜMÜ
DAMLA AYSELİ TÜRK-ALMAN ÜNİVERSİTESİ-İKTİSAT
IŞIL İREM BUDAK TÜRK-ALMAN ÜNİVERSİTESİ-KÜLTÜR VE İLETİŞİM BİLİMLERİ
HAVVA NUR ALTUN SITKI KOÇMAN ÜNİVERSİTESİ-YÖNETİM BİLİŞİM SİSTEMLERİ
MEHMET BORA TÜREMİŞ PİRİ REİS ÜNİVERSİTESİ-YÖNETİM BİLİŞİM SİSTEMLERİ
ADİL ÖZEK BANDIRMA ON YEDİ EYLÜL ÜNİVERİSTESİ-YÖNETİM BİLİŞİM SİSTEMLERİ
BAYRAM BURAK BİLEK AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ-EKONOMETRİ
GÖNÜL OFLAZ SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ-İKTİSAT
BERKAY ÜSTEM ODTÜ-İŞLETME
DOĞUKAN KÖŞKER MARMARA ÜNİVERSİTESİ-SİYASET BİLİMİ VE KAMU YÖNETİMİ
FATMA ZEHRA NEVRUZ ÇANKAYA ÜNİVERSİTEİ-SİYASET BİLİMİ VE ULUSLAR ARASI İLİŞKİLER (%100)
İDRİS FATİH ACAR TÜRK-ALMAN ÜNİVERSİTESİ-İKTİSAT
GÖKSU ŞENYURT HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ-İŞLETME
SAMET GÜVEN AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ-SİYASET BİLİMİ VE KAMU YÖNETİMİ
ERKAN OBALAR ANADOLU ÜNİVERSİTESİ-İŞLETME (AÇIK ÖĞRETİM)
HASAN MELİH TOPKARA SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ-İŞLETME YÖNETİMİ
YASEMİN ULAMA AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ-İŞLETME
SEBAHAT LEYMAN SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ-MALİYE
SUDE NUR ÇOLAK İNÖNÜ ÜNİVERSİTESİ-ULUSLAR ARASI TİCARET VE İŞLETMECİLİK (İNG)
HAZEL KARA AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ-İKTİSAT
MERT KARA SITKI KOÇMAN ÜNİVERSİTESİ-ULUSLAR ARASI TİCARET VE LOJİSTİK
ALİ ALTAN DURMAZ UŞAK ÜNİVERSİTESİ-ULUSLAR ARASI TİCARET
BERAY GÜL ÜZÜM OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ-İKTİSAT
BERFİN ARSLAN UŞAK ÜNİVERSİTESİ-KAMU YÖNETİMİ (İ.Ö.)
DENİZ KAVUN OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ-GÖRSEL İLETİŞİM TASARIMI
DİLEK ŞENOL ALANYA ALAADDİN KEYKUBAT ÜNİVERSİTESİ-ULUSLAR ARASI İLİŞKİLER VE LOJİSTİK
FURKAN ÜLKÜ AVRASYA ÜNİVERSİTESİ-ULUSLAR ARASI İLİŞKİLER
MEHMEY BAYSAL MEHMET AKİF ERSOY ÜNİVERSİTESİ-MALİYE
FATMA NUR YILMAZ MEHMET AKİF ERSOY ÜNİVERSİTESİ-HALKLA İLİŞKİLER
UĞUR KORKMAZ KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ-ÇALIŞMA EKONOMİSİ VE ENDÜSTRİ İLİŞKİLERİ
ELİF ASLAN GAZİ ÜNİVERSİTESİ-EKONOMETRİ
RABİA DİKME ANTALYA BİLİM ÜNİVERSİTESİ / SİYASET BİLİMİ VE ULUSLAR ARASI İLİŞKİLER
YUSUF KOCABIYIK: ISPARTA SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ / MALİYE
GİZEM GÜNEROĞLU PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ / MALİYE
SERRA ATEŞ AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ / ULUSLAR ARASI İLİŞKİLER
GÜLHAN GÜZELÇİFTÇİ ANTALYA BİLİM ÜNİVERSİTESİ / SİYASET BİLİMİ VE ULUSLAR ARASI İLİŞKİLER (BURSLU)
MEHMET ALP ANDIRAN ISPARTA SÜLEYMAN DEMİREL / ULUSLAR ARASI İLİŞKİLER
SERHAN TUHAN KONYA SELÇUK ÜNİVERSİTESİ/ MALİYE
YİĞİT YUSUF DAL ISPARTA SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ / SİYASET BİLİMİ VE KAMU YÖNETİMİ
İREM BAYRAM İSTANBUL MEDİPOL ÜNİVERSİTESİ / ODYOLOJİ (BURSLU)
BERK TURGUT İSTANBUL AYDIN ÜNİVERSİTESİ / DİJİTAL OYUN TASARIMI (BURSLU)
İLETİŞİM FAKÜLTESİ
ADI SOYADI KAZANDIĞI BÖLÜMÜ
CANSU DEMİR ANTALYA AKEV ÜNİVERSİTESİ / RADYO TELEVİZYON VE SİNEMA (BURSLU)
Bizimle İletişime Geçin

İletişim Bilgilerimiz

Kuantum Eğitim

Sinan Mah. Cebesoy Caddesi
Fahrettin Kayan İş Merkezi No:6 Doğugarajı/Muratpaşa/ ANTALYA

 


0(242) 241 241 7
0(242) 241 241 8
0(553) 300 64 65

info@kuantumegitim.net

 

Açılış Kapanış Saatlerimiz
9:00 – 18:00

Sosyal Medya’da Biz

BİLGİ İÇİN
FORMU DOLDURUN
close slider