2018-2019 KAZANAN ÖĞRENCİLER

TIP     
1 BAHATTİN ERTUNGA ÜNSAL HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ-TIP
2 SILA KARAMANLAR EGE ÜNİVERSİTESİ-TIP
3 ZÜLBÜŞ DENİZ CEYHAN EGE ÜNİVERSİTESİ -TIP
4 İPEK KÜÇÜKOĞLU GAZİ ÜNİVERSİTESİ-TIP
5 MEHMET ALİ ALKAN  GATA -TIP
6 BORA KAYACAN SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ-TIP
7 FEHRUZE ALEYNA KARATEKELİ SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ-TIP
8 ENSAR ÇAM AFYONKARAHİSAR SAĞLIK BİLİMLERİ ÜNİVERSİTESİ-TIP
9 GİZEM GÜL BÜLÜÇ AFYONKARAHİSAR SAĞLIK BİLİMLERİ ÜNİVERSİTESİ-TIP
10 MELDA TAHRAN ALANYA ALAADDİN KEYKUBAT ÜNİVERSİTESİ-TIP
11 İSMAİL ENES ÖZER ALANYA ALAADDİN KEYKUBAT ÜNİVERSİTESİ-TIP
12 CAN ÇATALTEPE ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ-TIP
13 SERVER SİNCAR SÜTÇÜ İMAM ÜNİVERSİTESİ-TIP
14 ZEHRA KARAMAN BÜLENT ECEVİT ÜNİVERSİTESİ-TIP
15 BEYZA MERCAN İZMİR EKONOMİ ÜNİVERSİTESİ-TIP
16 BEYZA YAĞMUR ALTUN  PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ / TIP 
17 ECE YILDIRIM DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ / TIP 
18 EGE AKSOY MALTEPE ÜNİVERSİTESİ / TIP (BURSLU)
19 HAVVANUR SENA ÇELİK  PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ / TIP 
20  MURATHAN GÖKOĞLU İSTANBUL DEMİROĞLU BİLİM ÜNİVERSİTESİ / TIP (BURSLU)
21 GALİP CAN ÇETİN  GATA / TIP
     
HARP OKULU    
1 ANIL DİKEN MİLLİ SAVUNMA ÜNİVERSİTESİ- DENİZ HARP OKULU
     
DİŞ HEKİMLİĞİ    
1 DOĞA GÜNGÖRALP İSTANBUL MEDİPOL ÜNİVERSİTESİ- DİŞ HEKİMLİĞİ (%50)
2 BEYZA ORAN AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ- DİŞ HEKİMLİĞİ
3 NİYAZİ KÖKEN ALANYA ALAADDİN KEYKUBAT ÜNİVERSİTESİ- DİŞ HEKİMLİĞİ
4 HÜSEYİN MUTLU OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ – DİŞ HEKİMLİĞİ
5 AYŞENUR ÇETİN SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ- DİŞ HEKİMLİĞİ
6 ÜMRAN AY RECEP TAYYİP ERDOĞAN ÜNİVERSİTESİ- DİŞ HEKİMLİĞİ
7 AHMET AKÇAY  AFYON SAĞLIK BİLİMLERİ ÜNİVERSİTESİ  / DİŞ HEKİMLİĞİ 
8 PELİN SÜMENGEN MARMARA ÜNİVERSİTESİ / DİŞ HEKİMLİĞİ 
9 GÜNAY BURAK GÜRKAN ISPARTA SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ / DİŞ HEKİMLİĞİ 
     
ECZACILIK    
1 MEHMET LATİF TEVKE SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ- ECZACILIK
2 DİLAY SAYAR ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ / ECZACILIK 
     
MİMARLIK    
1 METE PALANCI KARABÜK ÜNİVERSİTESİ- MİMARLIK
2 EMİR BÜYÜKEMİR İSTANBUL MEF ÜNİVERSİTESİ- MİMARLIK (%50)
3 BERKAY DEMİRAY ANTALYA BİLİM ÜNİVERSİTESİ- MİMARLIK (%50)
4 ELİF IRIZ KONYA GIDA VE TARIM ÜNİVERSİTESİ-İÇ MİMARLIK (%100)
5 SERRA SUN YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ- İÇ MİMARLIK  (İNG)
6 SEDA ÖZCAN ANTALYA BİLİM ÜNİVERSİTESİ- İÇ MİMARLIK VE ÇEVRE TASARIMI (%50)
7 MUHAMMED İKBAL ÖZTEKİN ODTÜ- ŞEHİR VE BÖLGE PLANLAMA
8 AYŞENUR ÇİL PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ- ŞEHİR VE BÖLGE PLANLAMA
9 YİĞİTHAN KALKAN AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ- HARİTA VE KADASTRO
10 ECEMSU AKYOL ANTALYA BİLİM ÜNİVERSİTESİ / MİMARLIK
11  DİLARA DURAN DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ / MİMARLIK
12 NİSA SENA SEZGİN  BEYKENT ÜNİVERSİTESİ/ İÇ MİMARLIK (BURSLU)
13 ONUR TAŞKIN ANKARA ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ / MİMARLIK (BURSLU)
     
MÜHENDİSLİK    
1 SABRİ BURAK TANER ALTINDAL GALATASARAY ÜNİVERSİTESİ- ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
2 MEHMET ERAY SERTER TOBB-BİLGİSAYAR MÜH. (%75)
3 VEYSEL MERT KIYMAZARSLAN TOBB-BİLGİSAYAR MÜH. (%75)
4 ARMAN UTKU AYDIN ODTÜ- MAKİNE MÜH.
5 BERKANT AYTEMİR HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ- ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
6 BERFİN SİNE TÜRK HAVA KURUMU-BİLGİSAYAR MÜH.
7 ZELİHA UYSAL TÜRK HAVA KURUMU-UÇAK MÜHENDİSLİĞİ
8 BATURALP ÇETİN İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ- GEMİ TEKNOLOJİLERİ MÜHENDİSLİĞİ
9 SEVDA ÜZÜMCÜ İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ- METALURJİ VE MALZEME MÜHENDİSLİĞİ
10 AYŞE ÖZGÜR İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ- BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
11 BEYZA DENİZ KORKMAZ AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ-ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜH.
12 OĞUZHAN GÜZELSOY ANKARA ÜNİVERSİTESİ-BİYOMEDİKAL MÜH.
13 ARİF CAN KAPLAN MARMARA ÜNİVERSİTESİ- MAKİNA MÜHENDİSLİĞİ
14 DENİZ YAPICI EGE ÜNİVERSİTESİ-ZİRAAT MÜH.
15 MURAT TAMER BİÇER AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ-MAKİNE MÜH.
16 BUSE GÜL  ASLANTAŞ RECEP TAYYİP ERDOĞAN ÜNİVERSİTESİ-DENİZ ULAŞTIRMA İŞLETME MÜH.
17 DURMUŞALİ ÇOBAN EGE ÜNİVERSİTESİ-GIDA MÜH.
18 EBUBEKİR DENİZ BALIKESİR ÜNİVERSİTESİ-BİLGİSAYAR MÜH.
19 RLİF KARDEŞ KONYA TEKNİK ÜNİVERSİTESİ-HARİTA MÜHENDİSLİĞİ
20 EMİR SÜRÜCÜ ALAADDİN KEYKUBAT ÜNİVERSİTESİ- GENETİK MÜHENDİSLİĞİ
21 İLAYDA ARGUN ANTALYA BİLİM ÜNİVERSİTESİ- ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
22 EMİR TOPRAKSEVER ANTALYA BİLİM ÜNİVERSİTESİ- ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ (%75)
23 BERKAY AYCAN ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ-BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ (İNG)
24 SADETTİN CİCİN OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ- ZİRAAT MÜHENDİSLİĞİ
25 TUĞÇE AYDEMİR AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ- ZİRAAT MÜHENDİSLİĞİ
26 FATİH EREN ÖZÇELİK AKDENİZ BİLİM ÜNİVERSİTESİ- BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ (%75)
27 GÜRAY ÖZALP KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ- ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
28 ECEM KAŞDAN İSTANBUL-CERRAHPAŞA ÜNİVERSİTESİ- ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
29 ESMA ÜNAL MARMARA ÜNİVERSİTESİ- BİYOMÜHENDİSLİK
30 RÜMEYSA ÖZMEN İSTANBUL-CERRAHPAŞA ÜNİVERSİTESİ- ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
31 ESMANUR YURDALAN ERCİYES ÜNİVERSİTESİ- ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDSİLİĞİ
32 HACER BAKIR SELÇUK ÜNİVERSİTESİ – BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
33 HAYRUNİSA BURGU KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ- ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
34 İREM BAYRAM ULUIDAĞ ÜNİVERSİTESİ- OTOMOTİV MÜHENDİSLİĞİ
35 MERVE DEMİRHAN  SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ- BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
36 BİLİM ALP AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ- ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ
37 KÜLTÜR ALP AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ- ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ
38 ELİFSU KAYRAK ANTALYA BİLİM ÜNİVERSİTESİ- İNŞAAT MÜHENDİLİĞİ (%75)
39 HÜSEYİN SDARIYER KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ- ENERJİ SİSTEMLERİ MÜHENDİSLİĞİ
40 SEYYİDE SERİN CELAL BAYAR ÜNİVERSİTESİ- BİYOMÜHENDİSLİK
41 YİĞİT ER AKDENİZ BİLİM ÜNİVERSİTESİ- BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ (%75)
42 BERKAY DORUK POLONYA VARŞOVA ÜNİVERSİTESİ- BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
43 BÜŞRA AYDEMİR KIRIKKALE ÜNİVERSİTESİ- İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
44 HÜSEYİN CAN AKBULUT SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ- BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
45 NESLİHAN AĞAR SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ- ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ (İ.Ö)
46 ONAT KALKAN ODTÜ KIBRIS KAMPÜSÜ- ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜH. (%50)
47 REMZİ BURAK ÜNVER RECEP TAYYİP ERDOĞAN ÜNİVERSİTESİ-DENİZ ULAŞTIRMA İŞLETME MÜH.
48 İBRAHİM KAPLAN ERCİYES ÜNİVERSİTESİ- MEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
49 MUMAMMET ENES DEMİRDEN EGE ÜNİVERSİTESİ- TEKSTİL MÜHENDİLİĞİ
50 HASAN HÜSEYİN EKİNCİ AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ- MEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
51 BATUHAN ERDOĞDU 18 MART ÜNİVERSİTESİ- MEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
52 DEREN SU GÜRER ANTALYA BİLİM ÜNİVERSİTESİ- ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ (75)
53 EMRE YILDIRIM ATILIM ÜNİVERSİTESİ- ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ (%50)
54 KAAN KIRDI ANTALYA BİLİM ÜNİVERSİTESİ- MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ (%50)
55 MELİH CAN AKAY AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ- ZİRAAT MÜHENDİSLİĞİ
56 TUBA ERNEZ AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ- ZİRAAT MÜHENDİSLİĞİ
57 SELİN ALP BİLGİ ÜNİVERSİTESİ / GENETİK MÜHENDİSLİĞİ (BURSLU)
58 BATUHAN KARAGÖZ ANTALYA BİLİM ÜNİVERSİTESİ / ELEKTRİK- ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ (BURSLU)
59 MUSTAFA ATILGAN KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ / MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ 
60 İREM GÜZEL İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ / PETROL VE DOĞALGAZ MÜHENDİSLİĞİ
61  RÜVEYDA DENİZ TANRIKOL İSTANBUL DOĞUŞ ÜNİVERSİTESİ /  ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ (BURSLU)
62  ZEYNEP YAREN TOY İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ / İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
63  BATUHAN DOĞAN KONYA TEKNİK ÜNİVERSİTESİ / ELEKTRİK- ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
64 BURAK BÜYÜKGENCER ISPARTA SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ / İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
65 FAİLK BARIŞ ERTAŞ  YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ / ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ 
66 YİĞİT AKÇA ESKİŞEHİR TEKNİK ÜNİVERSİTESİ / BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ 
67 ULAŞ TONUÇ İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ / GEMİ İNŞAATI VE GEMİ MAKİNELERİ MÜHENDİSLİĞİ 
68 KEMAL LEVENT HEKİM BAŞKENT  ÜNİVERSİTESİ /  ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ (BURSLU)
69 EKİNCAN ORHAN GAZİ ÜNİVERSİTESİ / OTOMOTİV MÜHENDİSLİĞİ 
70 MEHMET EKİN UYSAL TED ÜNİVERSİTESİ / MÜHENDİSLİK PROGRAMLARI (BURSLU)
71 HALİL İBRAHİM GÜNDOĞAR  BALIKESİR ÜNİVERSİTESİ / MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
72 EMRE ERŞAN ISPARTA SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ / ELEKTRİK – ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
73 HASAN KAFAOĞLU ISPARTA SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ / MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
74 MERT ÖZEN İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ / ELEKTRİK – ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ (BURSLU)
75 FURKAN BERK BUNYAK İSKENDERUN TEKNİK ÜNİVERSİTESİ / DENİZ ULAŞTIRMA İŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
76 İLYA CEYLAN DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ / ÇEVRE MÜHENDİSİ
77 İSMET ISTIL  ISPARTA SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ/ ELEKTRİK – ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
78 RIZA EREN İNCE ISPARTA SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ / TARIM BİTKİLERİ
79 BERKAN KAYA  AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ / İKLİMLENDİRME VE SOĞUTMA SİSTEMLERİ
80 KORHAN BORTAY KUŞ  ANKARA ATILIM ÜNİVERSİTESİ / UÇAK ELEKTRİK-ELEKTRONİĞİ
     
HUKUK    
1 ÖZGÜR ŞİMŞEK ANKARA ÜNİVERSİTESİ- HUKUK
2 RÜVEYDA AYDAR  ANKARA ÜNİVERSİTESİ- HUKUK
6 SÜEDA AYDIN HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ- HUKUK
3 DAMLA AYDIN DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ- HUKUK
4 BARAN BERKE ÇAKMAK YILDIRIM BEYAZIT ÜNİVERSİTESİ- HUKUK
5 ŞEYMA ÖZBEK HASAN KALYONCU ÜNİVERSİTESİ- HUKUK
7 BERKAY KANTEKİN AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ- HUKUIK
8 EMRE CAN AKIN KIRIKKALE ÜNİVERSİTESİ – HUKUK
9 GÖZDE ÇİÇEK PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ / HUKUK
10 ALİ MERT GÜNDEMİR ANTALYA BİLİM ÜNİVERSİTESİ / HUKUK (BURSLU)
11 AYLİN ÖZYOLCU ANTALYA BİLİM  ÜNİVERSİTESİ / HUKUK (BURSLU)
12 ÖZÜM NUR TORUN ANTALYA BİLİM ÜNİVERSİTESİ / HUKUK (BURSLU)
13 TAYGA KINAY BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ / HUKUK (BURSLU)
     
PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK VE REHBERLİK    
1 SEBA SİMAV  HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ- PDR
2 NUR OCAK 18 MART ÜNİVERSİTESİ- PDR
3 HANİFE YAMAN BİNALİ YILDIRIM-PDR
     
PSİKOLOJİ    
1 GÜLAY ÇALIŞKAN YILDIRIM BEYAZIT- PSİKOLOJİ
2 ÜMMÜGÜLSÜM ALTUNYAYMAK OKAN ÜNİVERSİTESİ- PSİKOLOJİ (%100)
3 CAN SOYAK YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ- PSİKOLOJİ (%100)
4 FATİH ÖNDER SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ- PSİKOLOJİ
5 ERK BİLGİ ANTALYA BİLİM ÜNİVERSİTESİ- PSİKOLOJİ (%100)
6 NESRİN SEVGİ ERDOĞMUŞ İSTANBUL MEDİPOL ÜNİVERSİTESİ- PSİKOLOJİ (%100)
7  DOĞA GÜRSOY BİLKENT  ÜNİVERSİTESİ / PSİKOLOJİ (BURSLU)
     
ÖĞRETMENLİKLER (EĞİTİM FAKÜLTESİ)    
1 HARUN ALPER YEŞİL DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ- MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ
2 NUPELDA ŞERİFOĞLU BARTIN ÜNİVERSİTESİ-MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ
3 DİLARA ŞİMŞEK DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ-İLKÖĞRETİM MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ
4 KEREM AYDOĞAN HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ- TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ
5 ESRA ESMERER HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ-OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLİĞİ
6 ŞEYMA ERDOĞAN NECMETTİN ERBAKAN ÜNİVERSİTESİ-OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLİĞİ
7 ESRA BEŞLİ BAYBURT ÜNİVERSİTESİ-SINIF ÖĞRETMENLİĞİ
8 ASİYE ERKİN ALANYA ALAADDİN KEYKUBAT ÜNİVERSİTESİ / OKUL  ÖNCESİ ÖĞRETMENLİĞİ 
     
SAĞLIK BİLİMLERİ    
1 BENGÜ AYBAR ALANYA ALAADDİN KEYKUBAT ÜNİVERSİTESİ-BESLENME VE DİYETETİK
2 İLAYDA TUNÇEL KAPADOKYA ÜNİVERSİTESİ- BESLENME VE DİYETETİK (%100)
3 BERNA ATİK LEFKE AVRUPA ÜNİVERSİTESİ- FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON
4 AYHAN AKGÜN BEYKENT ÜNİVERSİTESİ- FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON (%75)
5 DUHAN ÖZMEN KATİP ÇELEBİ ÜNİVERSİTESİ- BİYOMEDİKAL
6 BATUHAN GÜÇLÜ AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ-BİYOMEDİKAL (İ.Ö.)
7 AYŞENUR KOÇ AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ- GERONTOLOJİ
8 SEVİM ALTINBİLEK KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ-SOSYAL HİZMETLER
9 TUĞÇE ER SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ-HEMŞİRELİK
10 AYŞENUR ÜNAL NECMETTİN ERBAKAN ÜNİVERSİTESİ-HEMŞİRELİK
11 MERVE DÖNMEZ SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ-HEMŞİRELİK
12 MUSTAFA ÜNVER SELÇUK ÜNİVERSİTESİ-HEMŞİRELİK
13 REYHAN TOPRAK AFYONKARAHİSAR SAĞLIK BİLİMLERİ ÜNİVERSİTESİ-HEMŞİRELİK
14 FATMA ÖZNAZ İSTANBUL MEDİPOL ÜNİVERSİTESİ-HEMŞİRELİK (%75)
15 DİLARA DELİGÖZ SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ-HEMŞİRELİK
16 SALİH ÇAKMAK SĞLIKI BİLİMLERİ ÜNİVERSİTESİ- HEMŞİRELİK
17 ARİFE KOTANAK GÜLHANE SAĞLIK BİLİMLERİ ÜNİVERSİTESİ- HEMŞİRELİK
18 GÜLSÜM UÇAR KARAMANOĞLU MEHMET BET ÜNİVERSİTESİ- HEMŞİRELİK
19 SELEN ŞEN MEHMET AKİF ERSOY ÜNİVERSİTESİ- HEMŞİRELİK
20 SULTAN ŞAHAN AHİ EVRAN ÜNİVERSİTESİ- HEMŞİRELİK
21 KADİR ÇAKMAKKAYA  AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ- HEMŞİRELİK
22 NEZAHAT KARACAN SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ-HEMŞİRELİK
23 AYŞENUR AYDIN GİRESUN ÜNİVERSİTESİ- EBELİK
24 ŞERİFE POLAT DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ-SAĞLIK KURUMLARI İŞLETMECİLİĞİ
25 CANSIN ERTOP DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ-SAĞLIK KURUMLARI İŞLETMECİLİĞİ
26 ŞEYMA AYDINOĞLU AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ-ÇOCUK GELİŞİMİ
27 NESLİHAN ÇİZME UŞAK ÜNİVERSİTESİ- ÇOCUK GELİŞİMİ
28 ALİ CADIL MEHMET AKİF ERSOY ÜNİVERSİTESİ- VETERİNERLİK
29 HIDIR KORAY TURGAY MEHMET AKİF ERSOY ÜNİVERSİTESİ- VETERİNERLİK
30 EMRE SIZAN ANKARA YILDIRIM BEYAZIT ÜNİVERSİTESİ / SOSYAL HİZMET 
31 YILDIZ AYBÜKE CEGO  İSTANBUL BİRUNİ ÜNİVERSİTESİ / ODYOLOJİ (BURSLU)
32 SERPİL TUNCA ANKARA ATILIM ÜNİVERSİTESİ / BESLENME VE DİYETETİK 
33 YAREN BULUT  KADİR HAS ÜNİVERSİTESİ / İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ (BURSLU)
34 BURÇİN ŞENER İSTANBUL HALİÇ ÜNİVERSİTESİ / ELEKTRİK – ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ (BURSLU)
     
     
     
     
FEN FAKÜLTESİ    
1 SEZER MEZGİL YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ- FİZİK
2 MEHMET ŞAHAN SITKI KOÇMAN ÜNİVERSİTESİ- FİZİK
3 YİĞİT ARPACI ODTÜ-İSTATİSTİK
4 BUSE TUNÇ KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ- MATEMATİK
5 EREN BÜYÜKKILIÇ MEHMET AKİF ERSOY ÜNİVERSİTESİ- MATEMATİK
6 SEVİM BOZAN SITKI KOÇMAN ÜNİVERSİTESİ- MATEMATİK
7 HAVVANUR ŞENTÜRK YILDIRIM BEYAZIT ÜNİVERSİTESİ- KİMYA
8 EDİBE SAĞIR DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ- KİMYA
9 CEREN BÜLBÜL EGE ÜNİVERSİTESİ- BİYOKİMYA
10 BAYAR ONUR ALGÜL  AFYON KOCATEPE ÜNİVERSİTESİ / MOLEKÜLER BİYOLOJİ VE GENETİK 
11 ECE ATALAY  TÜRK-ALMAN ÜNİVERSİTESİ / MOLEKÜLER BİYOTEKNOLOJİ (BURSLU)
12 ŞEVVAL KUBLAY EGE ÜNİVERSİTESİ / MATEMATİK
     
EDEBİYAT FAKÜLTESİ    
1 KEVSER KUNDURACI AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ- TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI
2 KADİR CİNKILIÇ AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ- TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI
3 BERİVAN BUSE TORNACI AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ- TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI
4 ALPER DERVİŞOĞLU SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ- SOSYOLOJİ
5 TUBA AKKAŞ AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ- FELSEFE
6 SİNAN ERTAŞ SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ- FELSEFE
7 SUDE ERÇETİN DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ- TARİH
8 NURSU AHSEN KAYA AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ / ALMAN DİLİ VE EDEBİYATI 
     
HAVACILIK    
1 TAYRASU LOKUMCU ANTALYA BİLİM ÜNİVERSİTESİ- PİLOTAJ
2 İSA EMİN BÜKE TARSUS ÜNİVERSİTESİ-HAVACILIK VE UZAY MÜH.
3 MEHMET EMRE YILDIRIM ERCİYES ÜNİVERSİTESİ- UÇAK GÖVDE MOTOR BAKIM
4 AHMET CAN KÖSE ERCİYES ÜNİVERSİTESİ- UÇAK GÖVDE MOTOR BAKIM
5 DOĞUKAAN KARADAŞ ERCİYES ÜNİVERSİTESİ- UÇAK GÖVDE MOTOR BAKIM
6 MEHMET UĞURLU ERCİYES ÜNİVERSİTESİ- UÇAK GÖVDE MOTOR BAKIM
7 OSMAN BERKAY ŞEKER KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ- UÇAK GÖVDE MOTOR BAKIM
8 SENA EKİZ ERCİYES ÜNİVERSİTESİ- UÇAK GÖVDE MOTOR BAKIM
9 AHMET KOÇ FIRAT ÜNİVERSİTESİ- UÇAK GÖVDE MOTOR BAKIM
10 İBRAHİM ÖZTAŞ  AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ- SİVİL HAVACILIK
11 İREM GÖKÇE ERCİYES ÜNİVERSİTESİ- HAVACILIK YÖNETİMİ
12 SERKUT YILMAZ KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ- HAVACILIK YÖNETİMİ
13 MEHMET ADİL KELEŞTEMUR ANTALYA BİLİM ÜNİVERSİTESİ / PİLOTAJ 
14 BERAT ÇALIŞKAN ODTÜ ( KKTC- GÜZELYURT ) / HAVACILIK VE UZAY MÜHENDİSLİĞİ (BURSLU)
15 BERİL TİRYAKİ BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ / PİLOTAJ
16 HÜSEYİN BAYSAL ANTALYA BİLİM ÜNİVERSİTESİ / PİLOTAJ 
17 VOLKAN GÖZLEK ANKARA ATILIM ÜNİVERSİTESİ / UÇAK GÖVDE-MOTOR (BURSLU)
18 ORKUN ÇOBAN ANKARA ATILIM ÜNİVERSİTESİ / UÇAK GÖVDE-MOTOR (BURSLU)
     
ÖN LİSANS    
1 GÜL YAĞIZ GÖLHİSAR SAĞLIK BİLİMLERİ ÜNİVERSİTESİ- İLK VE ACİL YARDIM (PARAMEDİK)
2 GÜLNUR YILDIRAN MEHMET AKİF ERSOY ÜNİVERSİTESİ- İLK VE ACİL YARDIM (PARAMEDİK)
3 HAVVA OKAN MEHMET AKİF ERSOY ÜNİVERSİTESİ- ACİL TIP TEKNİSYENİ
4 ŞULE ÖZAL ANTALYA BİLİM ÜNİVERSİTESİ- İLK VE ACİL YARDIM (PARAMEDİK)
5 BARANSEL MERT CESUR AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ- BİYOMEDİKAL CİHAZ TEKNİKERLİĞİ
6 İRFAN GÖDÜÇ MEHMET AKİF ERSOY ÜNİVERSİTESİ- FİZYOTERAPİ
7 ALİ TANIK ADIYAMAN ÜNİVERSİTESİ- ELEKTRİK
8 MACİT ÖZTUNÇ AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ- OTOMOTİV
9 BARIŞ ALTOK SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ- LABORATUVAR TEKNİSYENİ
10 YUNUZ EMRE DEMİR AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ-ADALET
11 MUHAMMED ALİ GÜÇLÜ  AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ- BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI
12 EMİNE BESTE ARI EGE ÜNİVERSİTESİ- DENİZ ULAŞTIRMA VE İŞLETME
13 FATMANUR KAV ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ- LABORANT VE VETERİNER SAĞLIK
14 GÜLAY ASLAN AFYON KACATEPE ÜNİVERSİTESİ- ÇOCUK GELİŞİMİ
15 HAMZA ÇAYIR AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ- BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI
16 MEHMET BURAK YILDIRIM MEHMET AKİF ERSOY ÜNİVERSİTESİ- ACİL YARDIM VE AFET YÖNETİMİ
17 BETÜL KUŞKAPAN MEHMET AKİF ERSOY ÜNİVERSİTESİ- ANESTEZİ
18 EMİN CAN KUTLU EGE ÜNİVERSİTESİ- KONTROL OTOMASYON TEKNOLOJİLERİ
19 FIRAT ALTUN PİRİ REİS ÜNİVERSİTESİ- DENİZ ULAŞTIRMA VE İŞLETME
20 HASAN ÇETİN EGE ÜNİVERSİTESİ- MEKATRONİK
21 SÜMEYYE HAVUTÇU İSTANBUL MEDİPOL ÜNİVERSİTESİ- İLK VE ACİL YARDIM (PARAMEDİK)
22 ZELİHA BAL MEHMET AKİF ERSOY ÜNİVERSİTESİ- İLK VE ACİL YARDIM (PARAMEDİK)
23 BEGÜM TAŞ ANKARA YÜKSEK İHTİSAS ÜNİVERSİTESİ-ANESTEZİ
24 BURCU KÖSE AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ-ÇOCUK GELİŞİMİ
25 GÖRKEM KARACA SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ-İNŞAAT TEKNOLOJİLERİ
26 MARRY ÇELİK HARRAN ÜNİVERSİTESİ-ORTOPEDİK PROTEZ VE ORFEZ
27 MEVLÜT İNAN SITKI KOÇMAN ÜNİVERSİTESİ-ELEKTRONİK TEKNOLOJİLERİ
28 UNZİLE YAVUZ ANTALYA BİLİM ÜNİVERSİTESİ-AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI 
29 ALİ CAN HAYTAOĞLU SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ-BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI
30 AYŞEGÜL ERBİL MEHMET AKİF ERSOY-FİZYOTERAPİ
31 BÜŞRA DUMAN SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ-FİZYOTERAPİ (İ.Ö.)
32 ÇİLEM AKDEMİR SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ-İLK VE ACİL YARDIM (PARAMEDİK) (İ.Ö)
33 EMİR AHMET FİDAN ANTALYA BİLİM ÜNİVERSİTESİ-BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI
34 ÖMER DURMAZ AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ-GIDA TEKNİSYENLİĞİ
35 YAHYA ANIL ÇELİK EGE ÜNİVERSİTESİ-OTOMASYON
36 DAMLA KÖKÜŞ MARMARA ÜNİVERSİTESİ-PATOLOJİ LABORATUVAR TEKNİKLERİ 
37 DİLARA BALKAN ANTALYA BİLİM ÜNİVERSİTESİ-FİZYOTERAPİ (%50)
38 FARUK GÜLER AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ-TIBBİ GÖRÜNTÜLEME TEKNİKLERİ
39 FATİH SARI EGE ÜNİVERSİTESİ-KONTROL VE OTOMASYON
40 MEHMET MELİH ÖZER  AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ-MEKATRONİK (İ.Ö.)
41 MELİKE SENA AKÇA MEHMET AKİF ERSOY ÜNİVERSİTESİ-OPTİSYENLİK
42 SERHAT DEĞİRMENCİ MEHMET AKİF ERSOY ÜNİVERSİTESİ-GRAFİK TASARIM
43 FATMA KAÇAR ANTALYA BİLİM ÜNİVERSİTESİ- AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI (%50)
44 AHMETCAN TANRIVERDİ AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ-MEKATRONİK 
45 HÜSEYİN TURAN BİNALİ YILDIRIM ÜNİVERSİTESİ-SİVİL SAVUNMA VE İTFAİYECİLİK
46 DİLAY IRMAK ATEŞ BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ-LOJİSTİK
47 ERDOĞAN BOZDOĞAN LEFKE AVRUPA ÜNİVERSİTESİ-OPTİSYENLİK
48 ENES TUNA AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ-OTOMOTİV TEKNOLOJİSİ
49 ÖZLEM TÜZEL KIRIKKALE ÜNİVERSİTESİ / ADALET
50 ALİ TOSUN ISPARTA SÜLEYMAN DEMİREL / İNŞAAT TEKNOLOJİSİ
51 ERENCEM YORULMAZ DÜZCE ÜNİVERSİTESİ / SİGORTACILIK VE SOSYAL GÜVENLİK 
     
İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ    
1 DAMLA AYSELİ TÜRK-ALMAN ÜNİVERSİTESİ-İKTİSAT
2 IŞIL İREM BUDAK TÜRK-ALMAN ÜNİVERSİTESİ-KÜLTÜR VE İLETİŞİM BİLİMLERİ
3 HAVVA NUR ALTUN SITKI KOÇMAN ÜNİVERSİTESİ-YÖNETİM BİLİŞİM SİSTEMLERİ
4 MEHMET BORA TÜREMİŞ PİRİ REİS ÜNİVERSİTESİ-YÖNETİM BİLİŞİM SİSTEMLERİ
5 ADİL ÖZEK BANDIRMA ON YEDİ EYLÜL ÜNİVERİSTESİ-YÖNETİM BİLİŞİM SİSTEMLERİ
6 BAYRAM BURAK BİLEK AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ-EKONOMETRİ
7 GÖNÜL OFLAZ SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ-İKTİSAT
8 BERKAY ÜSTEM ODTÜ-İŞLETME
9 DOĞUKAN KÖŞKER MARMARA ÜNİVERSİTESİ-SİYASET BİLİMİ VE KAMU YÖNETİMİ
10 FATMA ZEHRA NEVRUZ ÇANKAYA ÜNİVERSİTEİ-SİYASET BİLİMİ VE ULUSLAR ARASI İLİŞKİLER (%100)
11 İDRİS FATİH ACAR TÜRK-ALMAN ÜNİVERSİTESİ-İKTİSAT
12 GÖKSU ŞENYURT HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ-İŞLETME
13 SAMET GÜVEN  AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ-SİYASET BİLİMİ VE KAMU YÖNETİMİ
14 ERKAN OBALAR ANADOLU ÜNİVERSİTESİ-İŞLETME (AÇIK ÖĞRETİM)
15 HASAN MELİH TOPKARA SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ-İŞLETME YÖNETİMİ
16 YASEMİN ULAMA AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ-İŞLETME
17 SEBAHAT LEYMAN SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ-MALİYE
18 SUDE NUR ÇOLAK İNÖNÜ ÜNİVERSİTESİ-ULUSLAR ARASI TİCARET VE İŞLETMECİLİK (İNG)
19 HAZEL KARA AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ-İKTİSAT
20 MERT KARA SITKI KOÇMAN ÜNİVERSİTESİ-ULUSLAR ARASI TİCARET VE LOJİSTİK
21 ALİ ALTAN DURMAZ UŞAK ÜNİVERSİTESİ-ULUSLAR ARASI TİCARET 
22 BERAY GÜL ÜZÜM OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ-İKTİSAT
23 BERFİN ARSLAN UŞAK ÜNİVERSİTESİ-KAMU YÖNETİMİ (İ.Ö.)
24 DENİZ KAVUN OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ-GÖRSEL İLETİŞİM TASARIMI
25 DİLEK ŞENOL ALANYA ALAADDİN KEYKUBAT ÜNİVERSİTESİ-ULUSLAR ARASI İLİŞKİLER VE LOJİSTİK
26 FURKAN ÜLKÜ AVRASYA ÜNİVERSİTESİ-ULUSLAR ARASI İLİŞKİLER
27 MEHMEY BAYSAL MEHMET AKİF ERSOY ÜNİVERSİTESİ-MALİYE
28 FATMA NUR YILMAZ MEHMET AKİF ERSOY ÜNİVERSİTESİ-HALKLA İLİŞKİLER
29 UĞUR KORKMAZ KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ-ÇALIŞMA EKONOMİSİ VE ENDÜSTRİ İLİŞKİLERİ
30 ELİF ASLAN GAZİ ÜNİVERSİTESİ-EKONOMETRİ
31 RABİA DİKME ANTALYA BİLİM ÜNİVERSİTESİ / SİYASET BİLİMİ VE ULUSLAR ARASI İLİŞKİLER
32 YUSUF KOCABIYIK: ISPARTA SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ  / MALİYE 
33 GİZEM GÜNEROĞLU PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ / MALİYE 
34 SERRA ATEŞ AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ / ULUSLAR ARASI İLİŞKİLER 
35 GÜLHAN GÜZELÇİFTÇİ ANTALYA BİLİM ÜNİVERSİTESİ / SİYASET BİLİMİ VE ULUSLAR ARASI İLİŞKİLER (BURSLU)
36 MEHMET ALP ANDIRAN  ISPARTA SÜLEYMAN DEMİREL / ULUSLAR ARASI İLİŞKİLER 
37 SERHAN TUHAN KONYA SELÇUK ÜNİVERSİTESİ/ MALİYE 
38 YİĞİT YUSUF DAL ISPARTA SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ / SİYASET BİLİMİ VE KAMU YÖNETİMİ 
39 İREM BAYRAM  İSTANBUL MEDİPOL ÜNİVERSİTESİ / ODYOLOJİ (BURSLU)
40 BERK TURGUT İSTANBUL AYDIN ÜNİVERSİTESİ / DİJİTAL OYUN TASARIMI (BURSLU)
     
İLETİŞİM FAKÜLTESİ    
1 CANSU DEMİR ANTALYA AKEV ÜNİVERSİTESİ / RADYO TELEVİZYON VE SİNEMA (BURSLU)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir